یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
به نظر می رسد حضور چهره به چهره و بازدید میدانی از جای جای کشور که اکنون توسط روسای سه قوه پیگیری می شود، به یک موج فراگیر و فرهنگ مدیریتی تبدیل شود و از سویی این مشخصه به نوعی به یکی از مولفه های مدیر خوب ...

گروه سیاسی خبرگزاری فارس- اینکه شنیده ایم «شنیدن کی بود مانند دیدن» و شنیده ایم که «به دریا رفته می فهمد مصیبت های طوفان را»، بیخود و بی جهت نیست. اینکه برای مثال یک مسئول 8سال پشت میز بنشیند و حتی از کارگران یک کارخانه و معدن هم از داخل خودروی میلیاردی اش دیدار کند، قطعاً مفید فایده نخواهد بود. 

 

حتی اگر فرض بر این بگیریم که آن مدیر پشت میزنشین که وضعیت جامعه را هم از پشت شیشه دودی ماشینش که عموما در خط ویژه حرکت می کند می بیند، آمارهای درستی از زیردستانش دریافت می کند و به قول معروف مدیران پایین دستی دورش نمی زنند، لمس فقر، بیکاری، بی آبی، بی برقی و...  دیدن مشکلات اجتماعی قطعا از شنیدن و خواندن آنها بسیار بسیار مثمر ثمر تر خواهد بود.

 ساز هماهنگ دیدار رودر رو با مردم

به همین خاطر هم هست که یکی دوماهی است این ساز هماهنگ دیدن مشکلات از نزدیک و صحبت کردن رودر رو با مردم، به فرهنگ عمومی مسئولین تبدیل شده است.

در یکی از آخرین موارد، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس، امروز به گیلان رفت و آنجا با مردم دیدار روبرو داشت. قالیباف هیمن که وارد رشت شد، با حضور در مدرسه دخترانه حضرت رقیه (س) رشت زنگ شکوفه ها را به صدا درآورد و با اولیای دانش آموزان و معلمان دیدار و گفت وگو کرد. نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان