یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
وزیر جهاد کشاورزی گفت: در نظر داریم پروژه های مهم استان ایلام در حیطه کشاورزی تا پایان سال 1401 به اتمام برسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، دقایقی پیش، ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از شهرستان هلیلان، گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان برای تکمیل پمپاژ کهره - داجیوند هلیلان به عنوان مهم ترین پروژه کشاورزی شهرستان نیاز است.

وی افزود: این وزارتخانه برنامه دارد تا پایان سال ۱۴۰۱ پروژه های مهم و نیمه تمام استان ایلام که ظرفیت های زیادی برای کشاورزی دارد را با تزریق اعتبار مورد نیاز به بهره برداری برساند.

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: دولت وظیفه خود را پیگیری و حل مشکلات مردم می داند و همه تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم بکار خواهد گرفت؛ امیدواریم در اسرع وقت بتوانیم این پروژه های نیمه تمام افتتاح شود و از ظرفیت های کشاورزی شهرستان استفاده های بیشتری ببریم.

ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از پمپاژه داجیوند-کهره هلیلان در حضور مسئولین شهرستانی و استانی بیان کرد: پمپاژ داجیوند-کهره یکی از طرح های مهم کشاورزی در استان و شهرستان هلیلان می باشد که این طرح در سال۸۹ کلنگ زنی شده است و با گذشت بیش از ۱۰ سال نیمه کاره باقی مانده است.

با اجرایی شدن این پمپاژ بیش از سه هزار هکتار از اراضی این حوزه تحت پوشش قرار میگیرد و برای بیش از ۱۲۰۰خانوار فرصت شغلی ایجاد می کند .

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان