دوشنبه، 04 تیر 1403| 24 June 2024
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: بیش از ۱۰۷ دستگاه دوربین ثبت تخلف و تردد شمار در محورهای مواصلاتی استان ایلام فعال است.

نورالله دلخواه صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام از ثبت بیش از ۱۸ میلیون تردد وسایل نقلیه در ۶ ماهه نخست امسال در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در نیمه نخست امسال بیش از ۱۸ میلیون و ۹۰۶ تردد وسایل نقلیه سبک و سنگین در محورهای مواصلاتی استان ایلام  به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: از این میزان تردد بیش از یک میلیون و ۵۸۱ هزار وسایل نقلیه ورود به استان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۱ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام با اشاره به محورهای مواصلاتی که بیشترین و کمترین تردد در آنها به ثبت رسیده، خاطر نشان کرد: محور ایلام – سرابله با بیش از ۸۹۱ هزار و محور ایوان – ایلام با بیش از ۹۳۸ هزار تردد، دارای بیشترین میزان تردد وسایل نقلیه در این بازه زمانی بوده اند.

وی افزود: بر اساس نتایج استخراج شده از سامانه های ترددشمار سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد در محورهای مواصلاتی استان ۲ میلیون و ۱۴۹ هزار است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷ درصد افزایش را نشان می دهد.

دلخواه اضافه کرد: بیش از ۱۰۷ دستگاه دوربین ثبت تخلف و تردد شمار در محورهای مواصلاتی استان ایلام فعال است.

انتهای پیام/ نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان