پنجشنبه، 16 آذر 1402| 07 December 2023
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در نیمه اول سال جاری ۵۸۸ مورد اشتراک رایگان گاز به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده های معظم شهدا و... واگذار شده است.

عباس شمس اللهی صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: در نیمه اول سال جاری ۵۸۸ مورد اشتراک رایگان گاز به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان واگذار شده است.

وی با اشاره به اینکه این اقدام در راستای مسوولیت های اجتماعی و کمک به نیازمندان در اقصی نقاط شهری و روستایی ایلام انجام شده است، افزود: از این تعداد اشتراک رایگان گاز واگذار شده، ۹۵ خانوار تحت حمایت بهزیستی، ۳۱۹ خانوار تحت پوشش کمیته امداد و ۱۷۴ واحد باقیمانده شامل خانواده های معظم شهدا، مساجد، حسینه ها و اماکن مذهبی در سطح استان بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با بیان اینکه برای واگذاری اشتراک رایگان به خانواده های تحت حمایت بهزیستی، مبلغ ۲۰۰ میلیون و ۸۵۰ هزار و ۹۰۰ ریال بخشودگی هزینه اشتراک گاز منظور شده است، اظهار داشت: برای تعداد ۳۱۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد نیز ۶۷۴ میلیون و ۴۳۶ هزار و ۱۸۰ ریال بخشودگی هزینه اشتراک گاز اعمال شده است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع برای خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی و اماکن مذهبی استان در شش ماهه اول سال جاری، مبلغ یک میلیارد و ۲۸۸ میلیون و ۸۷۵ هزار و ۵۷۰ ریال از محل منابع داخلی شرکت گاز استان پرداخت شده است، تصریح کرد: ار ابتدای ابلاغ قانون ششم توسعه تا کنون، تعداد ۱۸ هزار و ۴۹۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده معظم شهدا، مساجد، حسینه ها و اماکن مذهبی از اشتراک رایگان گاز در سطح استان ایلام بهره مند شده اند.

شمس اللهی تصریح کرد: این شرکت در راستای انجام وظایف قانونی و مسوولیت های اجتماعی و کمک به رفع محرومیت های استان و طبق مواد ۸۰/ج/۲ و ۸۸/ث/۵ قانون برنامه ششم توسعه کشور، این مهم را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات و فعالیت های این مجموعه در راستای توسعه متوازن نعمت گاز در جامعه به ویژه افراد کمتر برخوردار است، خاطرنشان کرد: مدد جویان نهاد های حمایتی که تاکنون از امتیاز و انشعاب گاز بهره مند نشده اند، می توانند با دریافت معرفی نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به شرکت گاز صرفاّ یکبار از امتیاز کنتور و اشتراک رایگان گاز استفاده کنند.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان