پنجشنبه، 16 آذر 1402| 07 December 2023

مرمت مناطق حاشیه شهر ایلام

۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۲۳:۲۶ چاپ کدخبر: 16013
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: مرمت و بهسازی مناطق حاشیه نشین از جمله آسفالت معابر و کوچه ها به اسم شهدا و کنگره انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، عصر امروز سردار جمال شاکرمی در نشست هماهنگی کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام گفت: ما بایستی تلاش کنیم تا فضای تمام مناطق استان با استفاده از چاپ بنر، تولید و انتشار فیلم، تیزر و ... حال و هوای تبلغاتی کنگره سه هزار شهید را داشته باشد.

وی با بیان اینکه از ۱۰ آبان تا ۴ آذر ماه سال جاری نمایشگاه دائمی شهرداری واقع در چغاسبز در اختیار کنگره قرار می گیرد افزود: در تلاشیم تا با آماده سازی و تجهیز این مکان تمامی ویژه برنامه ها و اجلاسیه ها کنگره سه هزار شهید استان ایلام را در آن برگزار کنیم.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: اجلاسیه نهایی کنگره در چهارم آذرماه برگزار می شود؛ قبل و همزمان با برگزاری کنگره تیم های درمانی سپاه و دانشگاه علوم پزشکی با حضور در مناطق حاشیه نشین و محروم به نام شهدا و کنگره به مردم خدمات ارائه می دهند.

وی ادامه داد: مرمت و بهسازی مناطق حاشیه نشین از جمله آسفالت معابر و کوچه ها به اسم شهدا و کنگره انجام می شود.

باید تمام دستگاه ها به برگزاری کنگره ورود کنند

محمد نوذری نیز در این نشست گفت: ورود مردم و خیرین به بحث شهدا و کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام بایستی مورد توجه قرار گیرد چرا که سبب می شود کنگره برای آنها دلچسب تر شود.

وی افزود: برگزاری کنگره یک فرصت ارزنده برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است؛ استان ایلام نقشی انکار ناپذیر در دوران جنگ تحمیلی دارد و کنگره شهدا باید در شان شهدا و مجاهدت های مردم این استان باشد.

استاندار ایلام اضافه کرد: باید تمام دستگاه ها، مردم و خیرین به موضوع برگزاری باشکوه تر کنگره ورود کنند و تبلیغات محیطی و فعالیت های فرهنگی ویژه کنگره با شتاب بیشتر در دستور کار شهرداران قرار بگیرد و استانداری نیز بر اجرای دقیق مصوبه ها نظارت خواهد داشت.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۷/سنویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان