یکشنبه، 12 آذر 1402| 03 December 2023
مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ تعداد هشت هزار و ۹۲۲ نفر برای کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده و ۲۱ هزار و ۸۲۹ نفر از افراد واجد شرایط باقیمانده در استان هم تاکنون اقدام به ثبت نام ...

سید محمدعلی تقوی ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: در استان ایلام ۴۶۹ هزار و ۹۱۹ نفر واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند که تاکنون ۴۴۸ هزار و ۹٠ نفر ثبت نام کرده اند؛ از این تعداد ۴٠۴ هزار و ۹۲٠ نفر، معادل ۹٠ درصد افراد ثبت نام کرده کارت خود را دریافت کردند.  

وی افزود:  در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ تعداد هشت هزار و ۹۲۲ نفر  برای کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده و ۲۱ هزار و ۸۲۹ نفر از افراد واجد شرایط باقیمانده در استان هم تاکنون اقدام به ثبت نام نکرده اند.

مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: با توجه به اینکه ثبت نام کارت هوشمند به ایستگاه آخر خود رسیده، این افراد می بایست تا پایان سال به مراکز ثبت نام در دفاتر پیشخوان دولت در استان مراجعه و مراحل تکمیل ثبت نام خود را به پایان برسانند تا از خدمات دولت الکترونیک در سایر دستگاه ها محروم نشوند.

وی یادآور شد: در حال حاضر، کارت ۵ هزار و ۹٠٠ نفر با وجود آماده تحویل بودن و ارسال پیامک به تلفن همراه صاحبان این کارت ها، هنوز به ادارات ثبت احوال استان مراجعه نکرده و کارت خود را تحویل نگرفته اند.

تقوی در ادامه، اشاره ای هم به آمار کسانی که قبلا ثبت نام کردده ولی هنوز موفق به دریافت کارت خود نشده اند داشت و گفت: ۴۳ هزار و ۱۷٠ نفر از افراد ثبت نام شده قبلی استان کارت هوشمند ملی آنها در نوبت چاپ و صدور است که امیدوار هستیم تا پایان سال این افراد کارت خود را دریافت کنند.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۰۰نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان