شنبه، 11 آذر 1402| 02 December 2023
 استاندار ایلام با احمد وحیدی وزیر کشور دیدار کرد و در این دیدار خواسته های و مطالبات مردمی استان را پیگیری کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ استاندار ایلام در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت استان در حوزه‌های مختلف از مساعدت‌های وزارت کشور در برگزاری مراسم اربعین تقدیر کرد.

محمد نوذری با اشاره به سفر استانی رئیس جمهور و اعضای هیات دولت به استان گفت: اختصاص چهارمین سفر استانی رئیس جمهور همزمان با هفته دفاع مقدس و اربعین به ایلام، نشان از شناخت درست رئیس محترم دولت سیزدهم در ارتباط با استانی است که در دفاع مقدس پیشقراول ایثار و فداکاری از میهن اسلامی بوده و امروز پایتخت خادمین اربعین حسینی (ع) است.

وی شاخصه مهم و بارز سفر استانی رئیس جمهور را تمرکز بر محور‌های اصلی توسعه استان ذکر کرد و افزود: با توجه به مصوبات امیدبخشی که با اختصاص اعتبارات قابل ملاحظه‌ای نیز همراه بوده امروز افقی روشن پیش روی ایلام قرار گرفته است.

استاندار ایلام تاکید کرد: اجرای مصوبات و دستورات رئیس جمهوری در سفر اخیر به استان در اولویت اصلی برنامه‌های استان قرار گرفته است و امیدواریم با تزریق به موقع اعتبارات شاهد اثربخشی این تصمیمات مهم در توسعه استان باشیم.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از روند پروژه‌های نیمه کاره و مهم استان نیز یادآور شد: تسریع در اتمام این پروژه‌ها از دغدغه‌های مهم ریاست محترم جمهوری بوده که این موضوع هم در اولویت اصلی امور دولت در استان قرار گرفته و در این راستا برنامه ریزی لازم انجام شده است.

حوزه مرزی، تقسیمات کشوری، طرح‌های عمران شهری و روستایی از دیگر موضوعاتی بود که در دیدار استاندار ایلام با وزیر کشور مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

وزیر کشور در این نشست با اشاره به موضوعات مطرح شده توسط استاندار ایلام برای پیگیری مسائل و مشکلات استان قول مساعد داد.

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان