یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: نیمه نخست سال جاری نصب چهار هزار و ۷۷۶ اشتراک جدید در نقاط مختلف شهری و روستایی به مشترکان گاز استان افزوده شده است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام، عباس شمس اللهی روز سه شنبه با بیان اینکه از ابتدای شروع گازرسانی به استان تاکنون ۱۸۸ هزار و ۳۴۱ مشترک در اقصی نقاط مختلف ایلام اشتراک پذیری شده است، افزود: نیمه اول سال جاری یک هزار و ۱۶۰ انشعاب عملک در نقاط مختلف شهری و روستایی استان نصب شده است.

وی با اشاره به اینکه شرکت گاز استان ایلام در راستای تحقق اهداف کیفی و کمی سال جاری اقدامات قابل توجهی در حوزه های مختلف گازرسانی انجام داده است، اظهار داشت: تاکنون چهار هزار و ۷۵۰ کیلومتر شبکه توزیع و خطوط تغذیه در مناطق مختلف استان اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام یادآور شد: در راستای گازرسانی به شهرها و روستاهای استان در نیمه نخست امسال ۵۴ کیلومتر شبکه توزیع اجرا شده است و در این مدت برای گازرسانی به صنایع، محورهای صنعتی و CNG ها، ۷ هزارو ۵۰۰ متر شبکه توزیع و یک هزار و ۲۰۰ متر شبکه تغذیه انجام شده است.

شمس الهی تاکید کرد: ۱۱۳ هزار و ۱۰۵ انشعاب علمک در مناطق شهری و روستایی استان نصب شده است که در ۶ ماهه اول سال جاری برای گازرسانی به مناطق روستایی استان ۵۰ هزار متر شبکه توزیع، ۹۰۸ انشعاب علمک و یک هزار و ۶۶۶ مشترک جدید جذب و اشتراک پذیری شد.

وی عملکرد شرکت در حوزه گازرسانی شهری را در نیمه نخست سال جاری اجرای چهار هزار متر شبکه توزیع، نصب ۲۵۲ انشعاب علمک و جذب سه هزار و ۱۱۰ مشترک جدید عنوان کرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان