شنبه، 11 آذر 1402| 02 December 2023

آفتاب ایلام | همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، مردم دیندار و ولایتمدار استان ایلام همچون امت اسلامی در سراسر کشور در مراسم راهپیمایی ضداستکباری روز 13 آبان حضور یافتند تا بیزاری خود را از ظلم و ستم دشمن استکباری بیان کرده و اعلام کنند که همچنان با قدرت مقابل جور زورگویان ایستاده‌اند.

 مراسم 13 آبان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله، استاندار ،مسئولان استانی و جمع باشکوهی از مردم ولایتمدار ایلام برگزار شد و مردم استان بار دیگر با حضور پر شور در مراسم 13 آبان انزجار خود از استکبار جهانی را به نمایش گذاشتند و  پس از 1 سال وقفه کرونایی٬ بار دیگر آمدند تا به جهانیان نشان دهند همچنان پای رهبر و انقلاب خود ایستانده‌اند.

این مراسم با حضور گروه‌های گوناگون دانش‌آموزی، دانشجویی و همچنین سایر اقشار مردم در مصلی بزرگ ایلام برگزار شد و حاضران با حمل پلاکاردهایی با مضمون مرگ‌بر آمریکا، مرگ‌بر اسرائیل و... سیاست‌های سلطه‌طلبانه‌ مستکبران را محکوم کردند.

 راهپیمایی ضداستکباری 13 آبان امروز در نقاط مختلف شهری و روستایی استان ایلام برگزار شد و مردم جای جای این استان با حضور گسترده در این مراسم به دشمن نشان دادند که توطئه‌ها هیچ تاثیری در عزم و اراده و روحیه انقلابی آنان ندارد.نویسنده: مریم نظری
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان