یکشنبه، 12 آذر 1402| 03 December 2023

آفتاب ایلام |جانشین فرماندهی انتظامی استان ایلام، از دستگیری اعضای ۲ باند قاچاق سلاح در ایلام و گشف ۸۶ قبضه انواع سلاح از آنان خبر داد.

سرهنگ حسین نجفی در گفت وگو با خبرنگار آفتاب ایلام، از دستگیری اعضای 2 باند قاچاق سلاح و مهمات در ایلام و کشف 86 قبضه انواع سلاح از آنان خبر داد.

جانشین انتظامی استان ایلام گفت: برقراری امنیت و برخورد با مُخلان نظم  دستور همیشگی، مداوم و مستمر پلیس استان ایلام بوده و در این راستا با تلاش شبانه روزی تا کنون موفق شده است با اجرای طرح‌های مختلف منجمله طرح رعد علاوه بر دستگیری باندهای قاچاق سلاح و مهمات تعداد 39 نفر را در هفته اخیر  مرتبط با خرید و فروش سلاح دستگیر و تحویل مراجع قضایی دهد.

این فرمانده ارشد انتظامی یادآورشد: کشف 582 قبضه سلاح و 10 هزار انواع مهمات را از دیگر دستآوردهای طرح‌های ارتقای امنیت در استان ایلام است و نسبت به مدت مشابه این کشفیات رشد 51 درصدی دارد.

نجفی به قاچاقچیان سلاح و مهمات و کسانی که به امر خرید و فروش سلاح و مهمات غیر مجاز اقدام می‌کنند، هشدار داد و گفت: تور گسترده و دیدگان تیز بین پلیس و سایر دستگاه‌های امنیتی و انتظامی به آنان امان ادامه این اقدام را نخواهد داد و مطمئن باشند که در بزنگاه توسط پلیس دستگیر خواهند شد.

وی از هم استانی‌های عزیز ایلامی خواست و گفت:  در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز در حوزه سلاح و مهمات با پلیس 110 سامانه آن در میان بگذارند .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان