یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
اخبار ایلام

دستگیری قاتل فراری زن و شوهر روستای کلم

۱۴۰۰/۰۸/۱۷ ۱۶:۵۴ چاپ کدخبر: 16313

آفتاب ایلام |فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی، قاتل فراری زن و شوهر روستای کلم شهرستان بدره دستگیر شد.

آفتاب ایلام| سردار دلاور القاصی مهر اظهار داشت: در جریان کشته شدن زن و شوهر روستای دستگیری قاتل فراری زن و شوهر روستای کلمکلم شهرستان بدره در اواخر مهرماه سال جاری، و متواری شدن فرد قاتل، روند پی جویی‌های پلیس برای دستگیری فرد ضارب در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام یکسری تحقیقات فنی و تلاش‌های شبانه روزی ماموران انتظامی شهرستان بدره و پلیس آگاهی استان، سرنخ‌هایی از مخفیگاه فرد قاتل در شهر ایلام بدست آمد.

سردار القاصی مهر اضافه کرد: بلافاصله اکیپ ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی و به محل اعزام و پس از هماهنگی با مرجع قضایی، فرد قاتل در یک عملیات منسجم غافلگیرانه دستگیر شد.

وی با بیان اینکه قاتل به جرم انتسابی خود معترف شد، عنوان کرد: از مخفیگاه قابل یک قبضه سلاح شکاری به همراه ۱۵ فشنگ مربوطه کشف، و متهم برای ادامه مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

گفتنی است فرد قاتل به علت اختلافات خانوادگی (ارث) در ۲۸ مهرماه سال جاری در یک اقدام بی رحمانه داماد و خواهر خود را با سلاح شکاری به قتل رساند و قبل ازحضور ماموران انتظامی از محل متواری می‌شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان