یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023

آفتاب ایلام |مدیر فرودگاه شهدای ایلام از لغو محدودیت مسافرگیری در پروازهای این فرودگاه با توجه به شرایط کرونایی خبر داد و گفت: از ابتدای آذرماه سالجاری پروازهای فرودگاه ایلام با ظرفیت تکمیل انجام می شود

محمدجواد یگانه روز سه شنبه در گفتگو با آفتاب ایلام اظهار داشت: همزمان با آغاز شیوع کرونا، ستاد ملی مقابله با این بیماری در ابتدای سال گذشته محدودیت پذیرش مسافر تا سقف ۶۰ درصد را از طریق سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ کرد.

وی افزود: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا پروازهای فرودگاه شهدای ایلام با ۶۰ درصد ظرفیت انجام می شد که با فراهم شدن شرایط، این پروازها از ابتدای آذرماه سال جاری با ظرفیت تکمیل انجام می شود.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام یادآور شد: هم اکنون تنها شرکت هواپیمایی ایران ایر به دلیل عدم افزایش قیمت بلیط و ثابت نگه داشتن نرخ مصوب ۵۲۰ هزار تومان مجاز به ظرفیت تکمیل پرواز است.

یگانه تاکید کرد: روزانه چهار پرواز (هشت نشست و برخاست) با جابجایی حدود ۶۵۰ مسافر از طریق فرودگاه شهدای ایلام انجام می شود.

وی اضافه کرد: با مصوبه جدید شورای عالی هواپیمایی، از ابتدای آذر نرخ بلیط هوایپما تک نرخی و قیمت بین ۵۰۰ تا ۵۲۰ هزار تومان می شود.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام ادامه داد: همچنین با برنامه ریزی های انجام شده مسافرانی که قصد سفر با هواپیما را دارند باید حتما هر ۲ دوز واکسن کرونا را تزریق کرده باشند در غیر این صورت بلیط برای آنها صادر نمی شود.

یگانه از مسافران خواست با انجام تست (پی سی ار) و ارائه به شرکت های هواپیمایی نسبت به خرید بلیط پرواز اقدام کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان