پنجشنبه، 16 آذر 1402| 07 December 2023

آفتاب ایلام | رئیس مجمع نمایندگان ایلام با ابراز نگرانی از تاخیر استاندار این استان گفت : متاسفانه مدیریت اجرایی استان ومدیران کل انگیزه لازم را برای توسعه استان ندارند و منتظر تغییر هستند.

بهزاد علیزاده در گفت وگو با خبرنگار آفتاب ایلام، با ابراز نگرانی از تاخیر  استاندار این استان گفت: متاسفانه مدیریت اجرایی استان ومدیران کل انگیزه لازم را برای توسعه استان ندارند و منتظر تغییر هستند.

رئیس مجمع نمایندگان ایلام در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:  با پیگیری‌های صورت گرفته این هفته استاندار ایلام معرفی خواهد شد ومبنای که مد نظر مجمع نمایندگان در بحث استاندار است فردی توانمند بومی ودارای برنامه برای توسعه استان است که در این راستا نیز چند نفر معرفی شده‌اند.

 وی افزود: هرچندانتخاب و معرفی استاندار از حوزه اختیارات وزات کشور وهیئت دولت است و نمایندگان تنها نقش مشاور دارند.

 علیزاده  با بیان اینکه مجمع نمایندگان از تاخیر معرفی استاندار گله مند هستند گفت : متاسفانه مدیریت اجرایی استان ومدیران کل انگیزه لازم را برای توسعه استان ندارند و منتظر تغییر هستند وانگیزه‌ای برای پیگیری مصوبات سفر استانی رئیس جمهور را ندارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان خاطرنشان کرد: انتظار ما این بود که در سفر هیئت دولت به استان ایلام استاندار دولت سیزدهم مستقر باشد تا بتواند مصوباتی را که برای توسعه استان در سفر لحاظ شده دنبال کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان