سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023

 رییس اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی ایلام از عرضه۴۰ نوع کالای اموال تملیکی ایلام در حراج تهران خبرداد و گفت: اوایل هفته آینده علاقمندان شرکت در این حراج بزرگ برای مشاهده اجناس استان به انبار این ...

آفتاب ایلام؛ نجم الدین موسی نژاد اظهار داشت: لیست اجناس و کالا‌های موجود در انبار که شرایط حضور در حراج را دارد احصا و در سایت www.tamliki.ir و همچنین سامانه ستاد (سامانه تخصصی مزایده و مناقصه) بارگذاری شده است.

وی افزود: ارزش قیمت پایه و اولیه این اجناس توسط کارشناسان هر بخش معرفی شده از سوی کانون کارشناسان رسمی دادگستری انجام شده و در روز حراج این کالا‌ها به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته می‌شود. 

موسی نژاد یادآور شد: خریداران از اقصی نقاط کشور در روز‌های شنبه و یکشنبه آینده می‌توانند برای بازدید از کالا‌های ایلام به انبار اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی ایلام مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: حراج ۲ روز بعد از اتمام بازدید‌ها به صورت متمرکز در سالن تلاش تهران توسط سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور برگزار و لیست و مشخصات تمام اجناس و کالا‌های مناسب حراج از استان‌های مختلف مندرج در سامانه‌ها به متقاضیان خرید حاضر در سالن حراج معرفی می‌شود.

موسی نژاد اضافه کرد: افرادی که دارای توکِن هستند، می‌توانند از اجناس انبار بازدید و در حراج تهران شرکت کنند و متقاضیان شرکت در حراج برای دریافت توکِن به دفاتر خدمات دولتی یا سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت مراجعه کنند تا برای آن‌ها امضای الکترونیکی تعریف شود.

 رییس اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی ایلام عنوان کرد: همچنین آوردن وثیقه که بیانگر توان مالی خرید و شرکت خریدار در حراج است، نیز از از دیگر الزامات به شمار می‌رود.

وی هدف از برگزاری حراج را تسریع در فروش کالا‌ها به بالاترین قیمت پیشنهادی و با مشارکت تمام خریداران متقاضی ذکر کرد و گفت: استان ایلام در این حراج سه ردیف جنس با ۴۰ نوع کالا از قبیل عینک آفتابی، پارچه و منسوجات و لوازم خانگی شرکت کرده است.

رییس اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی ایلام توضیح داد: اجناس تحویلی به اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی شامل کالا‌های قاچاق، متروکه گمرکی یا ضبطی قضایی است که در قالب حراج یا مزایده به فروش گذاشته می‌شود و ۲ نوع کالای سریع الفساد یا معمولی را در بر می‌گیرد.

موسی نژاد افزود: کالا‌های سریع الفساد نیز خود به ۲ بخش سریع الفساد درجه یک و ۲ تقسیم بندی می‌شوند که نوع درجه یک کالایی، چون فرآورده‌های پروتئینی و لبنی است که باید ظرف مدت سه روز به فروش برسد و کالای دیرفساد مانند روغن، برنج، چایی و ... که باید حداکثر در کمتر از یکسال و تا حداقل سه ماه مانده به اتمام تاریخ انقضا به فروش رود.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : ایلام

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان