دوشنبه، 25 تیر 1403| 15 July 2024

استاندار ایلام گفت: استان ایلام شاخص های بسیار خوبی در زمینه امنیت در کشور دارد.

آفتاب ایلام| حسن بهرام نیا ظهر شنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار داشت: نیروهای انتظامی در راستای حفظ امنیت و آرامش همه جانبه استان تمام سختی ها، ناملایمات و بعضاً مشکلات را به جان می خرند و در این مسیر از هیچ تلاشی مضایقه نمی کند.

وی، جایگاه نیروی انتظامی را مقدس دانست و ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری، نیروی انتظامی یکی از ستون های امنیت کشور است، لذا مأموریت های انتظامی غیر مترقبه و از نظر تنوع بیش از هر سازمان و فراتر از ۱۰۰ نوع ماموریت هستند و با پشتکار کارکنان این مجموعه در این ماموریت ها موفق و سربلند بودند.

استاندار ایلام اضافه کرد: استان ایلام با وجود همه کمبودها و داشتن ۴۲۵ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق و میزبان بودن در کنگره عظیم اربعین و به عنوان دروازه عتبات عالیات در مقیاس ملی و در زمینه های امنیتی و شاخص های مورد نظر مسئولان جایگاه بسیار خوبی دارد.

وی تصریح کرد: مردم نیروی انتظامی را از خود می دانند چرا که کارکنان پلیس به صورت شبانه روزی و در تمام نقاط کشور با مردم ارتباط تنگاتنگ دارند و خدمت صادقانه به مردم ارائه می دهند.

بهرام نیا با اشاره به تلاش ها و اقدامات خوبه نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی از جمله مواد مخدر، گفت: کارکنان پلیس در حوادث غیر مترقبه از جمله مقابله با ویروس منحوس کرونا و اجرای محدودیت های کرونایی در سطح شهرها و جاده ها خوب درخشیدند.نویسنده: سمیه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان