سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: رتبه های برتر کنکور کارشناسی ۱۴۰۰ عضو خانواده صندوق تحت حمایت مالی قرار می گیرند.

 بیت الله برقراری مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شامگاه امروز در گفت وگو با خبرنگار آفتاب ایلام گفت: در راستای تاکید مقام معظم رهبری در خصوص حمایت مجموعه حکمرانی کشور از نخبگان علمی، رتبه های برتر کنکور کارشناسی ۱۴۰۰ عضو خانواده صندوق تحت حمایت مالی قرار می گیرند. 

وی افزود: بنا بر تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار با نخبگان ، مبنی بر مسوولیت دستگاه های اجرایی در برابر نخبگان علمی و لزوم حمایت از این عزیزان با هدف تقویت توان و بنیه علمی کشور برای رفع مسائلی چون بحران آب و مهاجرت روستاییان و خالی شدن روستاها از سکنه و...  بنا داریم در صندوق به طور ویژه به بحث حمایت از نخبگان روستایی ورود کنیم.

 مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: عضویت پدر، مادر یا شخص دانشجو در صندوق بیمه اجتماعی از شروط اولیه بهره مندی از طرح بورسیه تحصیلی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است و براساس آن مشمولان می توانند طی دوران تحصیل خود در مقطع کارشناسی از مزایای این طرح بهره مند شوند.

وی افزود: مشمولان جهت بهره مندی از این طرح می توانند با مراجعه به سایت صندوق ثبت نام و مدارک اولیه خود را ارائه دهند. 

برقراری گفت: برای اجرای این طرح در روزهای اخیر مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفته، رفع دغدغه های خانوارهای روستایی نیز مورد توجه قرار گرفته است، چرا که بر اساس مطالعات صورت گرفته در صندوق که با همکاری مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)  صورت گرفت و براساس آن مشخص شد موضوع حمایت مالی از تحصیل فرزندان یکی از دغدغه های اصلی این عزیزان به شمار می رود.

گفتنی است؛ بیمه شدگان گرامی که مشمول بهره مندی از این طرح هستند میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.roostaa.ir و بخش بورسیه تحصیلی مراجعه کنند.

انتهای پیام/ نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان