سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023

آفتاب ایلام|  معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش ایلام گفت: با توجه به ارزشیابی توصیفی تحصیلی دانش آموزان ابتدایی مدارس این مقطع تحصیلی به هیچ عنوان حق برگزاری آزمون با عنوان پایان نوبت اول سال ...

مهرانگیز جلیلیان روز دوشنبه در گفت و گو باآفتاب ایلام افزود: ارزشیابی دانش آموزان ابتدایی بصورت تکوینی در طول سال تحصیلی و بر اساس اهداف برنامه درسی و نتایج کیفی تحصیلی محاسبه و مجاز به برگزاری  امتحان با عنوان نوبت اول نیستند.

وی ادامه داد: اگرچه معلمان می توانند در طول سال تحصیلی آموزش هایی برای دانش آموزان ابتدایی برگزار کنند، ولی ارزشیابی این امتحان ها بصورت کلی در کارنامه دانش آموزان با استفاده از شیوه توصیفی درج می شود.

معاون آموزش و پرورش ایلام تاکید کرد: فعالیت های تمامی دانش آموزان ابتدایی در پوشه های کار آنها ثبت و در پایان نیمه نخست سال تحصیلی نتیجه آنها به دانش آموزان اعلام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش ایلام، تمامی آزمون های پایانی نوبت اول مدارس دوره اول و دوم متوسطه اعم از نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش در استان به صورت حضوری برگزار می شوند.

این آزمون ها از ۱۸دی ماه آغاز و تا پایان دی ماه ادامه خواهند داشت.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان