دوشنبه، 25 تیر 1403| 15 July 2024

آفتاب ایلام |مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: تاکنون ۵۰۱ روستای این استان برابر با ۹۷ درصد روستاهای استان به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده اند.

عباس شمس اللهی روز سه شنبه در گفت و گو با آفتاب ایلام سرانه جمعیت بهره مند روستایی استان از نعمت گاز طبیعی را ۹۷ درصد عنوان کرد و افزود: با برنامه ریزی های انجام شده و با بهره برداری از ۹ روستای دیگر تا پایان سال جاری تعداد روستاهای برخوردار از گاز در این استان به ۵۱۰ روستا خواهد رسید و کار اجرایی و مطالعه چندین روستای دیگر در دستور کار قرار دارد.

وی یادآور شد: سال گذشته عملیات گاز رسانی به ۳۵ روستا در دستور کار این شرکت قرار گرفت که با اتمام گازرسانی به این تعداد روستاها برنامه این شرکت به طور ۱۰۰ درصدی محقق شد.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام با اشاره به وضعیت گازرسانی در مناطق شهری استان تاکید کرد: شهر پهله از توابع شهرستان مرزی دهلران به عنوان آخرین شهر استان با تلاش جهادی همکاران شرکت گاز به شبکه گاز سراسری متصل و ضریب نفوذ گاز در مناطق شهری به ۱۰۰ درصد رسید.

شمس اللهی با بیان اینکه با اتصال گاز به شبکه شهر پهله یک هزار و ۱۰۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند، اظهار داشت: کلیه روستاهای مسیر نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

وی با اشاره به اقدامات شرکت گاز استان در سال جاری اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه پنج هزار و ۴۲۵ اشتراک جدید در نقاط مختلف شهری و روستایی به مشترکان گاز استان افزوده شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام ادامه داد: از این تعداد اشتراک پذیری جدید سه هزار و ۵۶۲ مشترک شهری و یک هزار و ۸۶۳ مشترک روستایی بوده است.

وی افزود: از ابتدای شروع گازرسانی به استان تاکنون ۱۸۹ هزار و ۶۲ مشترک در نقاط مختلف ایلام اشتراک پذیری شده است،

مدیرعامل شرکت گاز ایلام با اشاره به اینکه شرکت گاز استان در راستای تحقق اهداف کیفی و کمی سال جاری اقدامات قابل توجهی در حوزه های مختلف گازرسانی انجام داده است، یادآور شد: طی این مدت( هشت ماهه سال جاری) ۶۷ کیلومتر شبکه توزیع به همراه نصب ۲ هزار و ۵۰ علمک در نقاط مختلف شهری و روستایی ایلام انجام شده است.نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان