سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023

آفتاب ایلام| مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: افراد خیر و نیک اندیش سال جاری تاکنون ۲۹۰ میلیارد ریال برای ساخت مدرسه در این استان تعهد کرده اند.

نصرت الله رحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با آفتاب ایلام اظهار داشت: عملیات احداث  ۱۹ مدرسه با ۸۶ کلاس درس در مناطق مختلف استان با این مبلغ تعهد شده از طرف افراد خیر آغاز شده است.

وی زیربنای این مدارس را در مجموع ۱۰ هزار و ۳۸۸ متر مربع عنوان کرد و افزود: میزان مشارکت افراد خیر و نیکوکار سال جاری نسبت به مدت مشابه پارسال  ۹۰ میلیارد ریال افزایش داشته است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام ضمن تقدیر از افراد خیر و نیک اندیش در احداث و توسعه مدارس این استان تاکید کرد: با توجه به محدود بودن اعتبارهای دولتی بدون شک توسعه فضاهای آموزشی استان نیازمند مشارکت افراد خیر و نیکوکار بوده که خوشبختانه تاکنون در این زمینه مشارکت های در حال افزایش است.

رحیمی همچنین از رایزنی با یکی از افراد خیر جهت مشارکت در ساخت ۲ مدرسه با حداقل هر کدام ۹ کلاس درس و مشارکت حدود ۶۰ میلیارد ریالی خبر داد که در آینده تفاهم نامه ساخت آن عقد خواهد شد.

آفتاب ایلام، از مجموع یک هزار و ۳۰۰ فضای آموزشی ایلام بیش از ۲۰۰ فضای با مشارکت افراد خیر احداث شده است.نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان