شنبه، 11 آذر 1402| 02 December 2023
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام

۸۶ کلاس آموزشی در استان ایلام توسط خیرین احداث می شود

۱۴۰۰/۰۹/۲۵ ۱۳:۳۳ چاپ کدخبر: 16879

آفتاب ایلام |مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام اعلام کرد: هم اکنون ۱۹ واحد آموزشی با ۸۶کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در سطح استان ایلام در حال ساخت است.


نصرت الله رحیمی در گفت وگو با آفتاب ایلام،  اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز به جهت ساخت  مدرسه‌های جدید و نیز بازسازی، بهسازی و تجهیز مدارس فرسوده استان ایلام، درصدد ساخت 19 مدرسه جدید در مناطق محروم و کم برخوردار استان ایلام هستند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: حرکت  سازنده و پویا، نقش بسیار مهمی در رفع مشکل فضای آموزشی در ایلام داشته و اقدام خیرین مدرسه ساز 86 کلاس جدید را به فضای آموزشی استان ایلام می‌افزاید.

وی گفت: ساخت 10 هزار و 388 متر مربع فضای آموزشی جدید توسط خیرین مدرسه ساز  در قالب 19 مدرسه، «باقیات‌الصالحاتی» است برای بانیان این امر خیر و موجب توسعه فضای آموزشی در استان ایلام است.

رحیمی در ادامه به رایزنی برای ساخت دو مدرسه جدید نیز با ارزش ریالی 60 میلیارد ریال خبر داد و افزود: تقویت گفتمان خیرین مدرسه‌ساز می‌تواند به رفع مشکلات و کمبودهای فضاهای آموزشی منجر شود و مناطق محروم از مدارس مجهز، ایمن و تازه ساخت بهره‌مند و عدالت توزیعی نیز به انجام برسد.

وی ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی استاندارد، مقاوم و تأمین فضاها و تجهیزات مناسب به منظور ایجاد فرصت‌های آموزشی برای همگان در استان ایلام را از تلاش دستگاه متبوعه خود دانست و گفت: تلاش داریم تا بیش از همه به مشارکت‌های مردمی و خیرین در صدد زدون چهره فقر درمدارس در حوزه ساخت، بهسازی و بازسازی باشیم.

انتهای پیام/نویسنده: رضا میرزاد
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان