پنجشنبه، 16 آذر 1402| 07 December 2023
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام

شب شعر "طلوع سرخ" به یاد شهید سلیمانی در ایلام برگزار می شود + پوستر

۱۴۰۰/۰۹/۲۵ ۱۳:۵۶ چاپ کدخبر: 16880

آفتاب ایلام |مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام گفت: شب شعر ویژه یاد و خاطره شهید «حاج قاسم سلیمانی» با عنوان «طلوع سرخ » با حضور جمعی از شاعران در ایلام برگزار می شود.


سمیه حیدری در گفت و گو با آفتاب ایلام  ، اظهار داشت: شب شعر ویژه یاد و خاطره شهید «حاج قاسم سلیمانی» با عنوان «طلوع سرخ » با حضور جمعی از شاعران در ایلام برگزار می شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام گفت: برگزاری مراسم شب شعر با عنوان «طلوع سرخ » که با مشارکت حوزه مقاومت شهید سلیمی استانداری ایلام برگزار می‌شود در اهداف خود به دنبال پاسداشت یاد و خاطره سردار دلها و تبیین گفتمان این سردار بزرگ و اسطوره‌ای ایران است که با نگاه انقلابی و تفکر جهادی در لباس سبز سپاه توانست امنیت ایران و آزادگان جهان را برقرار کند.

حیدری در ادامه به جوایز برگزیدگان این مراسم که در قالب غزل، رباعی و دوبیتی و سپیده و ترانه برگزار می‌شود اشاره کرد و گفت: به 10 نفر از برگزیدگان جوایز نفیس اهدا خواهد شد.

مدیر کل امور کتابخانه‌های استان ایلام زمان برگزاری شب شعر «طلوع سرخ» 13 دی ماه اعلام کرد و گفت: متقاضیان حضور در این مراسم برای ارسال آثار خود از طریق شماره واتساپ 09189423207 اقدام ‌کنند.انتهای پیام/نویسنده: رضا میرزاد
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان