چهارشنبه، 30 خرداد 1403| 19 June 2024
رئیس سازمان بسیج رسانه استان ایلام

هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان ایلام برگزار می شود

۱۴۰۰/۰۹/۲۶ ۰۹:۵۰ چاپ کدخبر: 16883

آفتاب ایلام | رئیس سازمان بسیج رسانه استان ایلام گفت: فعالیت هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان ایلام از امروز به صورت رسمی آغاز شد.


محمد علینظری در گفت وگو با آفتاب ایلام، با اعلام آغاز به کار دبیرخانه هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان ایلام اظهار داشت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان ایلام  از همان آغازین دوره برگزاری تا به امروز با استقبال بسیار خوب رسانه‌ها و خبرنگاران همراه بوده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان ایلام با بیان اینکه فراخوان این جشنواره منتشر شده است، گفت: تمامی خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای استان ایلام می‌توانند از امروز نسبت به ارسال آثار خود به دبیرخانه این جشنواره اقدام کنند.

علینظری ادامه داد: هفتمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر در سه بخش مکتوب، دیداری و شنیداری در قالب‌های مختلف نظیر خبر، مصاحبه، تیتر، یادداشت، پادکست، موشن گرافی و مستند تلویزیونی، مستند رادیویی، پادکست و عکس است.

وی از راه اندازی بخش ویژه مکتب حاج قاسم سلیمانی و تولیدات رسانه‌ای در قالب‌های مختلف مرتبط با کنگره 3000 شهید استان ایلام امسال برای شرکت علاقه مندان در این دوره از جشنواره خبر داد و گفت: شرکت کنندگان این دوره  می توانند در سه بخش و در هر بخش حداکثر دو اثر یعنی در مجموع هر شرکت‌کننده می تواند حداکثر 6 اثر و حداقل یک اثر برای جشنواره ارسال کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان ایلام جریان‌سازی رسانه‌ای در جامعه و ایجاد رقابت بین اصحاب رسانه در تولید محتوای مناسب با توجه به موضوعات مطرح شده را از جمله مهمترین اهداف برگزاری هفتمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر برشمرد.

وی موضوعات هفتمین جشنواره ابوذر در استان ایلام را تولید، پشتیبانی‌و مانع زدایی، فرزند آوری، اعتیاد، ازدواج، سبک زندگی، نشاط در جامعه، شکستن همینه پوشالی غرب"بصیرت و دشمن شناسی" مکتب حاج قاسم سلیمانی، مطالبه گری و امید آفرینی، اربعین و ظرفیت های فرهنگی و‌ اقتصادی استان، کرونا و‌ کمک مومنانه، بسیج و حوزه اقدام، پتروشیمی ایلام، فرهنگ کار و توسعه، حفظ جنگل و منابع طبیعی عنوان کرد و گفت: تولیدات مرتبط با این موضوعات باید در قالب خبر، مصاحبه، تیتر، یادداشت، پادکست، موشن گرافی و مستند تلویزیونی، مستند رادیویی، پادکست و عکس باشد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان ایلام خاطر نشان کرد: علاقمندان به ارسال اثر می‌توانند در مجموع 9 اثر را به دبیرخانه جشنواره هفتم ابوذر استان ایلام ارسال کنند.

وی یادآورشد: بازده زمانی انتشار آثار ارسالی از 3 دی ماه 1399 تا 15 آذر ماه 1400 خواهد بود و آثار ارسالی باید در یکی از رسانه‌های مکتوب یا برخط و مجازی معتبر و دارای مجوز از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتشار یافته باشد و مطالب منتشره دارای مشخصه نام نام خانوادگی صاحب اثر، عنوان رسانه، محور، قالب و لینک انتشار باشد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان ایلام  با اعلام آدرس دبیرخانه جشنواره هفتم ایلام گفت: علاقمندان آثار خود را به آدرس؛ ایلام- چهار راه حضرت سیدالشهداء، جنب بانک دی، سازمان بسیج رسانه استان ایلام ارسال کنند.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان