یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023
استاندار ایلام:

کمیته ویژه پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور تشکیل شد

۱۴۰۰/۰۹/۲۶ ۱۲:۴۸ چاپ کدخبر: 16886

آفتاب ایلام | استاندار ایلام پیگیری و اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ایلام را یک ضرورت عنوان کرد وگفت: کمیته ویژه پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ایلام تشکیل شد.


حسن بهرام نیا در گفت وگو  با آفتاب ایلام، پیگیری و اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ایلام را یک ضرورت عنوان کرد و اظهار داشت: افق روش با پیگیری و اجرای تمام مصوبات سفر‌ رئیس‌جمهور در ایلام شاهد خواهیم بود.

استاندار ایلام، سفر رئیس جمهور به استان ایلام را سفری کاربردی، با برنامه و مشخص برای توسعه استان ایلام در تکمیل زیرساخت‌ها و شاخص‌های توسعه پایدار دانست و گفت: 112 طرح متنوع و مشکل‌گشا با رعایت عدالت توزیعی در تمام جغرافیای ایلام از نتیجه این سفر بوده است.

اختصاص اعتباری بالغ بر 2 هزار و 455 میلیارد تومان به استان ایلام در سفر رئیس جمهور به این استان نقطه عطفی در تاریخ اعتبارات سفر روئسای جمهور به استان ایلام به گفته استادار ایلام بوده است که در این ارتباط بیان داشت: هنر ما بعنوان مدیران استانی جذب این اعتبارات و هزینه دقیق آن در طرح‌های مصوب سفر است تا مردم نتیجه سفر رئیس جمهور را لمس کنند و از نتایج طرح‌ها و پروژه‌ها منتفع شوند.

وی یکی دیگر از نتایج مثبت و اثر گذار در ایجاد اشتغال و افزایش توان اقتصادی شهروندان ایلامی برای تقویت کسب وکارها را تصویب تسهیلات 860 میلیارد تومانی به استان ایلام توسط رئیس جمهور عنوان کرد و گفت: اختصاص این مبلغ تسهیلات به ایجاد اشتغال، افزایش توان شهروندان جهت ایجاد و یا تقویت کسب و کارها خواهد انجامید.

استاندار ایلام از  تشکیل کمیته ویژه پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ایلام خبر داد و گفت: این کمیته از هفته آینده به دقت و روزانه نتیجه سفر را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد تا با تحقق مصوبات سفر افق روش توسعه استان ایلام را شاهد و مردم از نتیجه مصوبات سفر تغییرات در زندگی خود را لمس کنند.

انتهای پیام/نویسنده: رضا میرزاد
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان