یکشنبه، 19 آذر 1402| 10 December 2023

آفتاب ایلام |

استاندار ایلام در نشست اعضای شورای ائتلاف و وحدت انقلاب اسلامی بر پرورش نیروهای جوان برای کادرسازی تأکید کرد و استفاده از بانوان نخبه و شایسته را در حکمرانی ضروری دانست و گفت: امروز زمان رفع مشکلات و پیچیدن نسخه برای معضلات جامعه و ایجاد تغییرات اساسی در وضع موجود است


به گزارش آفتاب ایلام ؛ حسن بهرام نیا در این نشست که صبح جمعه 26 آذرماه برگزار شد با تسلیت به مناسبت در پیش بودن ایام حزن انگیز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و با اشاره به مطالبی که حاضرین در جلسه در حوزه های سیاسی ، اقتصادی ، مدیریتی و مباحث مذهبی و دینی بیان کردند افزود: مسائل و مشکلاتی که دوستان در حوزه های مختلف بیان نمودند زیبنده و برازنده ی استانی با قدمت تاریخی ایلام نیست و باید برای حل این معضلات و مسائل نسخه و راه حل پیدا نمود.
وی با اشاره به تلاش های شبانه روزی همه ی فعالین انقلابی در تحقق دولت کریمه خاطر نشان کرد: لازمه ی استمرار این دولت همکاری همه ی نیروهای دلسوز ، دغدغه مند ، صاحبنظر ، کاردان کارشناس و کسانی که تأثیر گذارند خواهد بود و همه ی دوستان باید دست به دست هم دهند و با وحدت برای تغییر وضع موجود اقدام کنند تا شرایطی بهتر و عالی تر را در جامعه ایجاد کنیم.
استاندار ایلام با اشاره به اینکه همه ما از یک جنس و دلسوز به نظام و انقلاب هستیم خاطر نشان کرد: امروز زمان پیچیدن نسخه ی درمان مشکلات اقتصادی و اجتماعی است و لازمه ی آن این است که همه با هم ، دلسوزانه و متعهدانه پای کار باشیم و با ارائه برنامه برای حل چالش های استان ، راهکارهای برون رفت از آن را ارائه دهیم.
وی با اشاره مشکلات اقتصادی که در استان وجود دارد و حاضرین در جلسه نیز بر آن تأکید کردند ، بیان داشت: در بحث اقتصادی در حوزه های مختلف ظرفیت های بلااستفاده بسیاری داریم که باید بالفعل شود و با ایجاد زنجیره ی ارزش در تولید، ارزش افزوده مناسبی را در استان ایجاد کنیم .
نماینده عالی دولت در استان با تأکید بر اهمیت تربیت نیروهای جوان و کادرسازی درکشور ابراز داشت: باید نیروهای جوان را پرورش دهیم چرا که نیروی های جوان با انرژی فوق العاده باید همچون ساختمانی از پایه ساخته شوند و با پای کار آوردن این جوانان پر انرژی آنان را برای گرفتن مسئولیت های حساس آماده و پخته کنیم.
 بهرام نیا با اشاره به برنامه ی دولت در استفاده از نیروهای جوان، نخبه ، انقلابی و با روحیه جهادی گفت: ما نیز در استان با تأسی از سیاست های رئیس جمهور محترم در تعیین مدیران و مسئولین عمل خواهیم کرد با عدم استفاده از بانیان وضع موجود و با استفاده از نیروهای مومن انقلابی با روحیه جهادی سعی در تغییر وضع موجود خواهیم داشت .
وی برگزاری این جلسات را بسیار تأثیرگذار و مثبت دانست و افزود: استفاده از نظرات و پیشنهادات دوستان در این جلسات بسیار راهگشاست و نقد صادقانه و منصفانه نیز در انجام فعالیت ها کمک می کند و رسالت رسانه های ارتباط جمعی نیز در ارائه نقدهای منصفانه و صادقانه برای بهبود وضع موجود بسیار تأثیر گذار است .
این مقام مسئول به ظرفیت بسیار عظیم بانوان و استعدادها و توانایی های این قشر که نیمی از جامعه را تشکیل می دهند تأکید کرد و بیان داشت: استفاده از بانوان نخبه ، توانمند ، انقلابی و متعهد می تواند بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف کند و در مواقعی یک زن به تنهایی برابر چندین مردم در جامعه نقش آفرین است و این ظرفیت باید در خدمت حل مشکلات و توسعه استان قرار گیرد.
استاندار ایلام تأکید کرد : امروز زمان کار و فعالیت و خدمت به مردم است و مدیران می بایست همچون یک مسابقه ماراتن در رفع مشکلات و خدمت به مردم از یکدیگر پیشی گیرند.

انتهای پیام/

نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان