سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023

آفتاب ایلام| رییس پلیس راه ایلام گفت: با توجه به هشدار سطح نارنجی از سوی سازمان هواشناسی و وضعیت ناپایدار جوی شامل بارش برف و باران، اکثر محورهای مواصلاتی استان لغزنده می شوند لذا لازم است رانندگان با ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ ابوالفضل کهزادی روز جمعه اظهار داشت: رانندگان در این شرایط از عجله و شتاب خودداری و مدت زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد در نظر بگیرند.

وی افزود: رانندگان با توجه به شرایط بارندگی و لغزندگی جاده ها، رعایت احتیاط و نیز رعایت فاصله طولی بیشتر با خودروی جلویی را در دستور کار خود قرار دهند.

رییس پلیس راه ایلام با تاکید بر حذف سفرهای غیرضروری و رعایت کامل قوانین و مقررات رانندگی، به تمامی رانندگان توصیه کرد: قبل از سفر از سلامت فنی خودرو، سیستم ترمز، سیستم روشنایی، برف پاک کن و بخاری مطمئن بوده و حتما تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

سرهنگ کهزادی اضافه کرد: در صورت انحراف و سُر خوردن خودرو در حین رانندگی،رانندگان فرمان خودرو را به سمتی که عقب خودرو به آن سمت رفته بچرخانید و خودرو را در حالت دنده سنگین قرار دهند.

به گفته وی تمامی تیم های پلیس راه استان ایلام در سراسر  محورها به منظور خدمت رسانی به رانندگان و همشهریان مستقر هستند.نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان