دوشنبه، 04 تیر 1403| 24 June 2024

آفتاب ایلام- استان ایلام نیز از این قائله بی‌بهره نبوده است لیک آنچه ایلامی‌ها را امیدوار کرده ‌آن است که با یاری خداوند متعال و همت مردم و مسئولان بتوانند در کوتاه‌ترین زمان و کمترین تلافات براین پدیده نوظهور فائق آیند. از این رو  اقداماتی که تاکنون در استان ایلام صورت گرفته را در این گزارش تقدیم می‌کنیم.

تعطیلی آرایشگاه‌های زنانه و مردانه در ایلام

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا از تعطیلی آرایشگاه‌های زنانه و مردانه در ایلام خبر و اظهار داشت: از تاریخ 18 اسفند 98 به مدت یک هفته تمامی آرایشگاه‌های زنانه و مردانه استان ایلام تعطیل اعلام می‌شوند.

استاندار ایلام گفت: این تعطیلی به جهت اقدامات پیشگیرانه در کنترل کرونا ویروس اتخاذ و اتحادیه‌های صنفی بر اجرای دقیق آن نظارت می‌کنند.

تعطیلی فعالیت‌های تجاری در مرز مهران

روح‌الله غلامی در گفت‌وگو با آفتاب ایلام؛ از تعطیلی تمامی فعالیت‌های تجاری در مرز مهران به مدت یک هفته از تاریخ امروز یکشنبه 18 اسفند 98 خبر و اظهار داشت: این تعطیلی به جهت اقدامات پیشگیرانه در کنترل کرونا ویروس اتخاذشده است.

مدیرکل گمرک استان ایلام، یادآور شد: اقدامات پیشگیرانه از آغازین روزهای شیوع کرونا ویروس در مرز مهران انجام‌شده است و استمرار فعالیت تجاری به جهت تخلیه بیش از 1000 خودرو توقف شده جهت تخلیه بار در مرز مهران بوده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان