چهارشنبه، 08 تیر 1401| 29 June 2022

آفتاب ایلام |استاندار ایلام به همراه معاون امنیتی انتظامی و معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور ظهر امروز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه با حضور در بیمارستان امام ( ره ) شهر ایلام از مجروحان حادثه تیراندازی عیادت کردند.به گزارش آفتاب ایلام، در این دیدار حسن بهرام نیا استاندار ایلام، مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه شهری و روستایی و مجید میراحمدی معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور ضمن ابراز همدردی با جانباختگان حادثه اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان ایلام با حضور در بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) شهر ایلام از مجروحان این حادثه عیادت کردند.

استاندار ایلام و معاونان وزارت کشور در این دیدارها ضمن ابراز تأسف از این حادثه و ابراز همدردی با خانواده های متوفی، برای حادثه دیدگان آرزوی سلامتی و بهبود کامل کردند.

بر اساس این گزارش استاندار و معاونین وزیر کشور در این دیدار ضمن اینکه در جریان آخرین وضعیت درمانی مجروحان حادثه قرار گرفتند، بر روند تسریع درمان حادثه دیدگان تاکید کردند.

به گزارش آفتاب ایلام، حوالی ساعت ۱۰ صبح روز گذشته  در سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان ایلام شخصی اقدام به گروگانگیری کرد که گفته می شود این شخص از نیروهای این مجموعه است.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان