چهارشنبه، 08 تیر 1401| 29 June 2022

آفتاب ایلام |مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام، اقدام انقلابی دولت سیزدهم در سامان اقتصاد کشور را مورد اشاره قرار داد و گفت: "جراحی اقتصادی" نقطه‌ عطف نجات اقتصاد کشور است.

به گزارش  آفتاب ایلام ،حجت الاسلام علی اشرف علیمحمدی در نشست صبح امروز خود با برگزار کنندگان کنگره ملی  هزار شهید روحانی اظهار داشت: "جراحی اقتصادی" نقطه‌ عطف نجات اقتصاد کشور است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: دشمن و استکبار جهانی سه برنامه اساسی برای ملت ایران دارد و اهل قلم باید با توجه به این برنامه‌ها مطالب خود را به رشته تحریر درآورد  این برنامه‌ها شامل: جنگ روانی، جنگ اقتصادی و مقابله با پیشرفت و اقتدار ملی است.

وی افزود: ما برای رسیدن به اهداف انقلاب 43 سال مقاومت کرده‌ایم و شهدای بسیاری را در این راه داده ایم و کنگره 4 هزار شهید روحانی در این ایام گویای همین تلاش در راه این هدف والا است.

نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: آمار کل روحانیت در دفاع مقدس 48 هزار نفر بوده که 4 هزار از این تعداد به شهادت رسیده و استان ایلام با 103 نفر روحانی 88 نفر رزمنده، 3 نفر آزاده و  یازده شهید را تقدیم انقلاب کرده است که طبق آمار نسبت به سایر اقشار بیشترین حضور در دفاع مقدس مربوط به روحانیت بوده است.

 علی محمدی در راستای جریان حذف ارز ترجیحی گفت:  یک لیدر سیاسی اعلام کرده که اگر این اقدام در دولت گذشته انجام می‌گرفت یک اصلاح دردناک بود، در دولت سیزدهم این اقدام به جراحی تعبیر شده و چنان چه در این دولت هم انجام نمی‌گرفت به قطع عضو نظام منتج می‌شد.

وی ادامه داد: دشمن در حال تلاش دارد که جای جلاد و شهید عوض شود، نام هنرمند متعهد به وطن را حکومتی گذاشته و اسم وطن فروش و خائن را مستقل گذاشته است، دشمن شناسی و تفکر آگاهانه کار شما را آسان می‌کند.

این مقام مسئول در پایان گفت: متخصصان علوم ارتباطات معتقدند که ایران 180 برابر بیشتر از سایر کشورها مورد هجوم و عملیات روانی در فضای مجازی بوده با راه اندازی هشتگ ها و خبرهای نا امید کننده که مقام معظم رهبری از آن با عنوان جنگ روانی یاد کرده اند و تنها راه نجات آگاه بودن ما است که تشخیص بدهیم مطالب از کدام جبهه صادر می‌شود.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان