چهارشنبه، 08 تیر 1401| 29 June 2022
مدیر گازرسانی شرکت ملّی گاز ایران

طی دو سال آینده گازرسانی در کشور تکمیل می شود

۱۴۰۱/۰۳/۰۲ ۱۷:۱۳ چاپ کدخبر: 17969

آفتاب ایلام |مدیر گازرسانی شرکت ملّی گاز ایران با اشاره به اینکه طی دو سال آینده گازرسانی در کشور به اتمام می‌رسد، گفت: در حال حاضر گازرسانی به مناطق شهری در مرحله پایانی قرار دارد و در مناطق روستایی نیز با انجام گازرسانی به ۷ هزار روستای باقیمانده کشور طی دو سال آینده، کار گازرسانی در کشور تکمیل خواهد شد.
به گزارش آفتاب ایلام به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام؛ سید جلال نورموسوی در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل جدید و قدیم شرکت گاز استان ایلام افزود: اگر روستاها با استفاده از قوانین جدید دارای قابلیت گازرسانی باشند به یقین این زمان کوتاه‌تر خواهد شد.
وی اظهار داشت: با توجّه به توسعه گازرسانی در سنوات اخیر، در حوزه شهری در مراحل پایانی قرار داریم و در مناطق روستایی نیز روند رو‌به رشد و قابل قبولی در دستور کار قرار دارد.
مدیر گازرسانی شرکت ملّی گاز ایران با بیان اینکه سالیانه ۳ هزار روستا در برنامه گازرسانی شرکت ملّی گاز قرار دارد، تصریح کرد: هم اکنون کار گازرسانی به ۷ هزار روستا در اقصی نقاط کشور در دست اقدام قرار دارد که انتظار می‌رود طی دو سال آینده به اتمام برسند.
نورموسوی با اشاره به اینکه استان ایلام از لحاظ گازرسانی به مناطق شهری و روستایی از متوسط کشوری بالاتر است، خاطرنشان کرد: مناطق شهری این استان بصورت کامل گازدار شده و با تکمیل ۴۴ روستای دارای قابلیت گازرسانی در سال‌جاری، در این حوزه ضریب نفوذ گاز در روستاهای استان به مرز ۹۹ درصد می رسد.
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه ضریب نفوذ گازرسانی مناطق روستایی در سطح کشور ۸۸/۴ درصد است که این موضوع در استان ایلام ۹۷ درصد است، گفت: در‌مجموع در سطح کشور ۳۶ هزار روستا و یک هزارو ۲۲۱ شهر گازدار شده است.
مدیر گازرسانی شرکت ملّی گاز ایران به وضعیت گازرسانی اشاره کرد و افزود: در بخش توسعه گاز، به انتهای کار خود رسیده‌ایم و باید با تلاش و همت همه کارکنان در جهت افزایش سطح کیفی خدمات، هوشمندسازی و بهینه‌سازی سازمان گام برداریم.
نورموسوی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: درخواست ما از مدیرعامل جدید، تکریم و حفظ کرامت نیروی انسانی است. اولویت تصمیم‌های سازمانی باید با منابع انسانی باشد، چرا که اگر این عزیزان در شرایط آرامش فکری قرار داشته باشند، بازدهی بسیار بالایی خواهند داشت.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان