دوشنبه، 04 تیر 1403| 24 June 2024
 

آفتاب ایلام -  چندی پیش رویداد۲۴ خبر احتمال نامزدی طیبه ماهروزاده همسر غلامعلی حداد عادل را در انتخابات مجلس منتشر کرد. در آن گزارش نوشته شد همسر حداد عادل یکی از گزینه‌های اصولگرایان برای انتخابات مجلس است.

در حالیکه همسر حداد عادل در این سال‌ها در تلویزیون حضور نداشت، به ناگاه به عنوان میهمان یک برنامه فرهنگی به صدا و سیما دعوت شد و درباره مشکلات آموزش و پرورش سخن گفت. سخنان طیبه ماهروزاده درباره دلایل تاسیس مدرسه فرهنگ باعث شد انتقادات فراوانی به او و خانواده‌اش وارد شود.


ببینید: فیلم همسر حدادعادل: مدرسه غیرانتفاعی زدیم چون مدرسه مناسب برای تحصیل پسرم نبود! +فیلم


حداد عادل در یک سخنرانی درباره این مدرسه سخن گفت اما درباره انتقادات صحبت نکرد، با این حال فرید الدین حداد عادل به انتقادات پاسخ داد؛ اما نه برای افکار عمومی، که برای دانش آموزان مدرسه‌ فرهنگ!

فرزند حداد‌ عادل نام منتقدان خود را روی وایت برد برای دانش آموزان مدرسه نوشت و توضیح خود را با دسته بندی کمونیسم، سوسیالیسم، عدالتخواهی و عدالتخواری مطرح کرد و چهره‌هایی همچون صدرالساداتی، وحید‌ اشتری، یاشارسلطانی، مجید‌حسینی و میلاد‌گودرزی را در گروه عدالتخواران قرار داد.


بیشتر بخوانید: پس‌لرزه‌های مدرسه خصوصی فرزند حداد عادل/ سرلیست اصولگرایان تغییر می‌کند؟


فرید الدین حداد عادل هجمه به خانواده‌اش و مدرسه فرهنگ را انتخاباتی خوانده است اما پس از آن با یک عقب نشینی آشکار، مصطفی چمران خبر داد حداد عادل نامزد انتخابات مجلس یازدهم نـمی‌شـود. این در حالی است که حداد عادل از مجلس ششم تا دهم در لیست اصولگرایان قرار داشت.

سوال مهم این است که آیا فرزند یا همسر، جای حدادعادل را در لیست انتخابات خواهند گرفت؟

 

 

 

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان