چهارشنبه، 08 تیر 1401| 29 June 2022

آفتاب ایلام |رییس امور پیمان های شرکت پالایش گاز ایلام گفت: این شرکت به منظور جذب سرمایه گذار و تولید فناورانه محصولات جدید و خلق ارزش افزوده، ایجاد اشتغالزایی در منطقه و کاهش خام فروشی به دنبال اخذ مجوز پارک گوگردی است.
به گزارش آفتاب ایلام به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام، رضا شیرخانی روز سه شنبه اظهار داشت: امروزه در دنیا از گوگرد در صنایع و کاربردهای مختلف از قبیل کشاورزی، مواد پلاستیکی، داروسازی، اسیدسازی و بسیاری از محصولات سنتزی، کاغذی، رنگ ها، محصولات فلزی، جاده سازی به اشکال مختلف مانند گوگرد کلوخه، دانه بندی شده، پاستیلی، میکرونیزه و غیره استفاده می شود.

وی افزود: با توجه به افزایش شدید قیمت جهانی گوگرد و نیاز جهانی روز افزون به این محصول استراتژیک، از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران فعال در این حوزه دعوت می شود از این فرصت پیش آمده بهره برداری نموده و این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری در هر دو حوزه فروش و سرمایه گذاری را اعلام می کند.

رییس امور پیمان های شرکت پالایش گاز ایلام از افزایش قابل توجه فروش گوگرد این مجتمع صنعتی در طول سال ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۹ خبر داد و گفت: در این واحد صنعتی سالانه حدود ۷۰ هزار تن گوگرد تولید و با نرخ خلوص ۹۹.۹۸ درصدی به بازار عرضه می شود.

شیرخانی با بیان اینکه هم اکنون گوگرد به ۲ صورت کلوخه و پاستیلی در کارخانه دانه بندی پالایشگاه تولید و براساس نیاز مشتریان به صورت فله یا در کیسه های یک تنی تحویل مشتریان می شود، تاکید کرد: سال گذشته با تلاش همکاران بخش های مختلف شرکت و با بازاریابی مناسب و جذب مشتریان جدید، ضمن افزایش تولید حدود ۶ درصدی، شاهد افزایش درآمد فروش قابل توجه گوگرد به نسبت به سال ۱۳۹۹ بوده ایم.

وی اضافه کرد: فروش محصول گوگرد در شرکت به ۲ صورت از جمله عرضه در بورس و بصورت مستقیم از طریق دفتر فروش شرکت انجام و در راستای حمایت از کسب و کارهای داخلی براساس ظرفیت قوانین رفع موانع تولید و آئین نامه های اجرایی آن؛ فروش به صورت اعتباری با اخذ ضمانت نامه بانکی نیز انجام می شود.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان