چهارشنبه، 08 تیر 1401| 29 June 2022
استاندار ایلام:

۸۵ درصد اعتبارات متمرکز و نیازمند رایزنی مدیران است

۱۴۰۱/۰۴/۰۲ ۱۳:۴۸ چاپ کدخبر: 18244

آفتاب ایلام |استاندار ایلام گفت: سهم اعتبارات تملک دارایی استانها ۱۵ درصد و ۸۵ درصد بصورت متمرکز در وزارتخانه ها است که در این راستا نیازمند پیگیری و رایزنی مدیران برای جذب اعتبارات هستیم.

 
به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام، حسن بهرام نیا روز پنجشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان با حضور سارا فلاحی نماینده مردم حوزه شمالی ایلام در مجلس و اعضای فراکسیون زنان مجلس، ملاک ارزیابی مدیران را سهم آورده آنان از وزارتخانه عنوان کرد و افزود: مدیران باید پیگیر جذب اعتبارات دستگاه اجرایی تحت مدیریت خود از مرکز باشند. 

استاندار ایلام بر لزوم توجه ویژه فرمانداران به ایجاد حوزه های علمیه خواهران و برادران تاکید کرد و یادآور شد: تمامی فرمانداران این مهم را باید جدیت در دستور کار قرار دهند.

وی با اشاره به سفر روز گذشته به ملکشاهی گفت: دو مصوبه سفر شهرستانی برق رسانی به پاسگاه روستای پیرمحمد و آسفالت و جدول گذاری بلوار روستا با اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ است که پس از حدود یک ماه از گذشت مصوبه این مهم اجرایی شد.

وی با قدردانی از مدیرکل راه و شهرسازی و مدیرکل بنیاد مسکن استان ایلام افزود: جای جای نقاط استان ایلام فعالیت های عمرانی در حال انجام است که این فعالیت باید استمرار داشته باشد.

استاندار ایلام تاکید کرد: فرمانداران باید پنج درصد از اعتبارات تملک دارایی شهرستانها را به تعمیر و تجهیز ساختمان های پاسگاه ها اختصاص دهند.

وی به مدیرانی که بدون اطلاع قبلی در نشست شورای برنامه ریزی توسعه استان غایب بودند هشدار داد و گفت: هر مدیری تحت هر عنوانی که قرار است از استان خارج شود از پیش باید به استانداری اعلام کند.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان