جمعه، 15 مهر 1401| 07 October 2022

آفتاب ایلام | نمایشگاه دستاوردهای سازمان های مردم نهاد در حوزه معاونت ورزش و جوانان و بهزیستی استان با ۱۲ غرفه فعال روز شنبه با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام و جمعی از مدیران کل افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام، محمدسبحان حسنی عصر روز شنبه در بازدید از غرفه های این نمایشگاه افزود: ۱۲ غرفه در حوزه های مختلف از جمله توانمندسازی افراد، پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی در قالب آموزش های مختلف و اشتغالزایی در این نمایشگاه فعالیت دارند.

وی با قدردانی از تمامی دستگاه های اجرایی که از سازمان مردم نهاد حمایت و پشتیبانی می کنند، گفت: افراد فعال و توانمند این حوزه می توانند مشوق و الگوی مناسبی برای سایر افرادی باشند که قصد ورود به این عرصه را دارند.

معاون استاندار ایلام با تاکید بر استفاده از ظرفیت نخبگان و صاحبنظران در حوزه حمایت از سازمان های مردم نهاد، گفت: براساس سند تحول دولت سیزدهم و طبق تاکیدات مقام معظم رهبری امیدواریم شاهد تحول عظیمی در این حوزه باشیم. 

حسنی در خصوص تعداد سازمان های مردم نهاد استان نیز افزود: ۵۲۵ سازمان مردم نهاد در استان فعال دارند و تلاش داریم سازمان هایی را که فعال نیستند، فعال کنیم. 

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به نشست ظهر امروز با سازمان های مردم نهاد نیز گفت: به منظور پاسداشت سالروز تشکیل سازمان مردم نهاد امروز ظهر نشستی با این سمن ها و سازمانهای مردم نهاد در استانداری با حضور استاندار محترم برگزار شد.

وی اضافه کرد: در نشست امروز مسایل و مشکلات این عزیزان بررسی و از نقطه نظرات و دیدگاه های آنان استفاده و در پایان نشست نیز از نفرات برتر در این حوزه تجلیل شد.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان