جمعه، 15 مهر 1401| 07 October 2022
در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۸ شهریور ماه؛

هشت هزار و ۹۷۱ مسافر در فرودگاه ایلام جابجا شد

۱۴۰۱/۰۶/۲۹ ۱۵:۳۹ چاپ کدخبر: 18947

آفتاب ایلام | مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: هشت هزار و ۹۷۱ نفر مسافر در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۸ شهریور از طریق این فرودگاه جابجا شده اند.

به گزارش آفتاب ایلام ؛جواد یگانه روز سه شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: این مدت ۹۴ نشست و برخواست پرواز مسافربری صورت گرفت و تعداد پروازهای فوق العاده ویژه اربعین هم ۲۸۲ مورد بوده است.

وی افزود: در بازه زمانی دوازدهم تا ۲۸ شهریور پنج هزار و ۵۳۲ نفر مسافر اربعین جابجا شدند و همچنین ۲۵۱ نفر مصدوم با بالگرد و اورژانس هوایی به تهران اعزام شدند.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام تعداد پروازهای غیر مسافری امدادی، نظامی و خدمات رسان را ۲۷۰ پرواز عنوان کرد و ادامه داد: این مدت ۴۳ هزار و ۲۹۱ تن بار از جمله ۱۳ تن مواد غذایی، ۲ تن دارو و ۲۰ تن آب معدنی جابجا شده است.

یگانه یادآور شد: شرکت هواپیمایی آسمان در این ایام با اضافه کردن ۱۰ سورتی پرواز و شرکت هواپیمایی وارش با چهار سورتی پرواز به زائران و دیگر مسافران این فرودگاه خدمات رسانی کرده اند.

به گزارش آفتاب ایلام ؛بیش از ۷۰ درصد زائران اربعین امسال از مرز مهران تردد کردند.

مرز مهران به واسطه نزدیکی مسافت و امنیت طول مسیر در داخل خاک عراق اصلی ترین و مهمترین گذرگاه زمینی تردد زائران است.نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان