جمعه، 15 مهر 1401| 07 October 2022
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:

گفتمان انقلاب موجب هراس دشمنان نظام و اسلام شده است

۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۱۱:۰۷ چاپ کدخبر: 18961

آفتاب ایلام |سردار شاکرمی با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس نسخه شفابخش برای دست یازیدن به قله های پیشرفت است، گفت: گفتمان انقلاب اسلامی که دایره مرکزی آن ولایت فقیه بوده، موجب ترس و هراس دشمنان نظام و اسلام است.
به گزارش آفتاب ایلام، فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام، صبح امروز (۳۱ شهریور) در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان ایلام به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تسلیت مناسبت های ایام صفر، اظهار کرد: از همه کسانی که در برگزاری اربعین باشکوه امسال حماسه هایی ماندگار در روزهای متمادی، سخت  و فشرده با کار، تلاش و مجاهدت حضور داشتند  و از همه نیروهایی که در میدان بودند، قدردانی می کنم.


سردار « جمال شاکرمی» ابراز کرد: هفتصد سال تاریخ ایران، تاریخی مفقوده و سردرگم است، حملات مکرر بیگانگان و جدا شدن بخش های از ایران در طول این هفتصد سال، توسط پادشاهان ظالم کشور قابل مشاهد است، تاریخ بخش هایی از ننگ آنها را به خود اختصاص داده است و این یک فراز بلند از فراز و فرودهای ایران اسلامی است که در طول سال های متمادی مورد حمله و طمع بیگانگان قرار گرفته است.

وی  تصریح کرد: از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون، گفتمانی به عنوان  انقلاب اسلامی که دایره مرکزی آن ولایت فقیه بوده، توانسته است هم در بُعد داخلی و  هم در بُعد خارج، قومیت های مختلف را در کنار هم قرار داده و چشمه هایی از پیروزی را از اولین روزها تا کنون در ایران اسلامی جاری و ساری کند.

سردار شاکرمی با بیان اینکه دفاع مقدس مایه عزت و سربلندی ماست، افزود: ما تحت این نگاه و گفتمان دشمنان را  سال های سال از آرمانهایش دور کردیم، دفاع مقدس تاج  عزتی بر سر ما و نقطه روشنی است که روشنایی  می بخشد، دفاع مقدس  نسخه شفابخس ما برای عبور از مسیرهای سخت و سنگلاخی و دست یازدیدن به قله های ترقی و پیشرفت است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام ابراز کرد: دشمن  وقتی پیروزی ها ما را می بیند، وقتی همدلی، فضای همراهی، صمیمیت و الفت قلوب و کنار  هم قرار گرفتن ما را می بیند، وحدت مسئولان  و نیروهای مسلح و مردم را می بیند، دنبال این است  که شرایط جدید را به وجود بیاورد و در این روزها موضوعی پیش آمد که این  من مطمئن هستم ظرف امروز و فردا این هم جمع می شود.

وی بیان کرد: به حول و قوه الهی با انسجام و همدلی و همراهی، افرادی که ناآگانه و احیانا آگاهانه و یا اینکه در پازل دشمن قرار دارند، مقدرانه جمع خواهیم کرد، خرابکاری، شیطنت و در پازل دشمن قرار گرفتن در میان مردم فهیم و بصیر ما جایی ندارد.

سردار شاکرمی خاطرنشان کرد: یک سر این جریان، ضد انقلاب است و از بیرون و در فضای مجازی و حقیقی خط می دهد تا کانون های شورشی  ایجاد کنند  ونوامیس  ما را به خطر یباندازند،  باید تبین کنیم  و به این جوانان عزیزن بگوییم که اینها  چه کسانی هستند و هدف آنا از این جریانات چیست.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان