جمعه، 15 مهر 1401| 07 October 2022
مدیرکل کمیته امداد ایلام؛

برپایی ۱۳۵ صندوق جمع آوری کمک های مردم جشن عاطفه ها در ایلام

۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۱۳:۰۹ چاپ کدخبر: 18965

آفتاب ایلام |مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده برای دریافت کمک های مردم نوع دوست استان در روز پنجشنبه ۳۵ پایگاه ثابت و حدود یکصد پایگاه سیار جمع آوری شور عاطفه ها در ایلام تدارک دیده شده است.

 

  

رضا طاهری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار آفتاب ایلام ،با اعلام این خبر اظهار داشت: مرحله اصلی و عمومی شور عاطفه ها امروز پنجشنبه و فردا جمعه  در نقاط گوناگون استان برگزار می شود.

وی هدف اصلی این جشن را پویش تآمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند استان عنوان کرد و افزود: روز جمعه نیز پایگاههای شور عاطفه ها در محل های برپایی نماز جمعه در سراسر استان برپا می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با عنوان اینکه این جشن در هفته اول مهرماه در حدود ۶۰۰ مدرسه استان برگزار می شود گفت: به همین خاطر بیش از ۵۸ هزار پاکت مخصوص جمع آوری کمک والدین دانش آموزان توزیع شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر پایگاههای در نظر گرفته شده شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۳۵۴ و همچنین شماره گیری کد #۰۸۴*۱*۸۸۷۷* برای کمک کردن در این جشن در نظر گرفته شده است.

طاهری گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته کمک های جمع آوری شور عاطفه ها بین دانش آموزان نیازمند در همان مناطق و همان مدارس توزیع می شود.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان