یکشنبه، 13 آذر 1401| 04 December 2022
استاندار ایلام:

 تمامی اموال موجود در پایانه مرزی مهران باید ثبت و ضبط شود

۱۴۰۱/۰۷/۰۳ ۱۶:۱۷ چاپ کدخبر: 18980

آفتاب ایلام | استاندار ایلام با تاکید بر ثبت و ضبط تمامی اموال و تجهیزات در پایانه های مرزی مهران، گفت: همه اموال قبل از نگهداری در انبارها، باید ثبت و ضبط شود.
به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام، حسن بهرام‌نیا روز یکشنبه در جریان بازدید از پایانه برکت و پارکینگ بزرگ اربعین خواستار حفظ و نگهداری وسایل و امکانات در این پایانه ها شد و گفت: تمامی آبسردکن ها، کولرها و دیگر تجهیزات با ذکر مشخصات کامل باید صورت جلسه شده و تا پایان هفته تمامی آبسردکن ها در انبارها برای سال آینده نگهداری شوند.

وی ادامه داد: تمامی اموال در این پایانه باید توسط اداری و مالی استانداری ایلام ثبت و ضبط شود.

استاندار ایلام در ادامه خواستار تنظیف و مرتب شدن پایانه مرزی مهران شد و گفت: همچنین لازم است تمامی اموال از جمله آبسردکن‌ها و کولرهایی که مشکل برقی دارند، عودت داده شوند.

بهرام نیا تاکید کرد: تمامی اموال در پایانه مرزی مهران باید پس از ثبت و ضبط و صورتجلسه در انبارها نگهداری شده و نباید هیچ اموالی بدون ثبت و ضبط جابجا شود.

وی با عنوان این مطلب که خوشبختانه در اربعین امسال هیچ سرقتی در پایانه بزرگ اربعین گزارش نشده است، اظهار داشت: تمامی دستگاه های اجرایی، اموال حوزه اربعین خود را پس از ارایه گزارش صورت جلسه با ذکر جزئیات باید نگهداری کنند.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان