دوشنبه، 17 بهمن 1401| 06 February 2023
دادستان ایلام خبر داد؛

دستگیری عاملان اصلی آتش سوزی مسجد آبدانان

۱۴۰۱/۰۹/۰۱ ۰۸:۵۱ چاپ کدخبر: 19329

آفتاب ایلام |دادستان ایلام با اشاره به دستگیری عاملان اصلی آتش سوزی مسجد شهرستان آبدانان گفت: پنج نفر از عوامل ناامنی آبدانان که شامل یک خانم و ۴ آقا بودند، دستگیر شدند.

به گزارش آفتاب ایلام عبدالوهاب بخشنده اظهار داشت: این گروه با همراه داشتن ۱۰ عدد کوکتل مولوتوف که در مخفیگاه آن‌ها تعداد زیادی مواد که برای ساخت این بمب‌ها تهیه شده بود کشف و این تیم متلاشی شد.

وی اضافه کرد: تخریب اموال عمومی، تخریب درمانگاه بقیه الله، آتش کشیدن مسجد جامع این شهر و همچنین تخریب تنها مرکز سی تی اسکن این شهرستان از اقدامات اغتشاشگران بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام در خصوص مجازات اغتشاشگران بیان کرد: قطعاً شدیدترین مجازات برای این افراد اعمال خواهد شد و افراد دستگیر شده از افرادی که در خارج از کشور هستند و دارای کانال تلگرامی و کانال‌های دیگر می‌باشند و اغتشاشگران را به عملیات خرابکارانه تشویق کردند خود و خانواده‌های آن‌ها شناسایی شده‌اند.

بخشنده در پایان مطرح کرد: این افراد دلسوز نیستند و در جهت تخریب اموال عمومی اغتشاشگران را تحریک می‌کنند شناسایی شده‌اند و قطعاً به سزای اعمال ننگین خود می‌رسند.

 
انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان