دوشنبه، 17 بهمن 1401| 06 February 2023

آفتاب ایلام |استاندار ایلام با اشاره به اینکه امیدآفرینی امروز وظیفه تمامی دلسوزان نظام است، گفت: روابط عمومی های دستگاه های اجرایی سربازان و پیش قراولان تزریق امید به جامعه هستند .به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام ،حسن بهرام نیا روز سه شنبه در آیین تجلیل از روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی، فرمانداری ها و شرکت ها اظهار داشت: شهدا برای امنیت رفاه و آسایش ما جان خود را فدا کردند و وظیفه ما در برابر شهیدان انجام وظایف و رسالت خود و خدمت صادقانه به مردم است.

وی تاکید کرد: جایگاه و منزلت روابط عمومی ها بسیار والاست ، روابط عمومی ها کسانی هستند که عملکرد دستگاه های نظام و دولت را به صورت دو سویه مدیریت و بیان می کنند.

استاندار ایلام با بیان اینکه بیش از چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و خدمات زیادی به مردم ارایه شده است، افزود: دشمن می‌خواهد این خدمات یا دیده نششده و یا کمرنگ شود.

بهرام نیا یادآور شد: روابط‌عمومی ها در جایگاهی قرار گرفته اند که خدمات دولت را به مردم که ولی نعمت ما هستند، ارائه و بیان می کنند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در جمع دست اندرکاران شهدای عشایر فرمودند هر کسی مردم را از آینده ناامید کند، چه بداند و چه نداند، برای دشمن کار می کند، اضافه کرد: رزمندگان ما در شرایطی دوران دفاع مقدس جنگیدند که هر لحظه خبر سقوط نقاطی از مختلف کشور شنیده می‌شود اما شهدا ایستادند و درس امید دادند و همین امیدها موجب سرافرازی ملت ایران شده است.

استاندار ایلام با اشاره به فعالیت های دولت کار و کرامت در طول یکسال گذشته گفت: خدمات بزرگی در دولت سیزدهم انجام شده که رسالت روابط عمومی دستگاه های اجرایی این است که این خدمات را به سمع و بصر مردم برسانند.

بهرام نیا یادآور شد: این همه کار شده است اما تبلیغاتی برای آن انجام نمی شود ، از روابط عمومی ها انتظار می رود بیش از گذشته نسبت به اطلاع رسانی خدمات دولت اقدام کنند.

وی افزود: خبرها را به عنوان تقویت امید و اعتقادات در قالب تبیین ها ، تحلیل ها و عملکردها به مردم بیان کنیم تا مردم به آینده انقلاب و نظام اسلامی امیدوار شوند.

استاندار ایلام تاکید کرد: ایام اربعین حسینی میانگین رضایت مردم در تردد از استان ایلام بیش از ۸۰ درصد بود، چراکه دولت و مردم پای کار بودند و زیرساخت های لازم برای تسهیل در تردد زوار و ارایه خدمات به آنان ایجاد شد و در نهایت رضایت مقام معظم رهبری را نیز به دنبال داشت.

بهرام نیا اضافه کرد: امروز جنگ دشمن با انقلاب اسلامی ترکیبی و همه توان خود را برای ضربه زدن به نظام پای کار آورده است ، مردم و نیروهای بسیجی باید در صحنه حضور پیدا کنند.

وی اظهار داشت: امروز با هجمه های مختلف دشمن وارد شده است اما حضور مردم در صحنه نقشه های آنان نقش بر آب شد.

استاندار ایلام گفت: روابط عمومی های آیینه تمام نمای دستگاه های اجرایی هستند و روابط عمومی ها باید داده ها و ستانده های دستگاه های اجرایی را مدیریت کنند.

وی یادآور شد: هم افزایی نقش رسانه ها، فضای مجازی و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی موجب شد که روابط عمومی استانداری ایلام در کشور مقام برتر را کسب کند و باید تلاش شود که هر کدام از روابط عمومی های دستگاه های اجرایی به عنوان روابط عمومی برتر مطرح شوند.

 
انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان