دوشنبه، 17 بهمن 1401| 06 February 2023
مدیرکل میراث فرهنگی ایلام:

توسعه صنعت گردشگری ایوان نیازمند سرمایه گذاری است

۱۴۰۱/۰۹/۱۳ ۱۰:۴۹ چاپ کدخبر: 19380

آفتاب ایلام |مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری ایوان، گفت: توسعه صنعت گردشگری ایوان نیازمند سرمایه‌گذاری است.
به گزارش آفتاب ایلام، فرزاد شریفی از تلاش مسئولان استان و شهرستان برای توسعه صنعت درآمدزا در این منطقه خبر داد و یادآور شد: تمام اهتمام و توان خود را برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری در این شهرستان به‌کار گرفته‌ایم تا بتوانیم شاهد توسعه هرچه بیشتر این صنعت درآمدزا باشیم.

شریفی بر حمایت ویژه دستگاه‌های اجرایی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری استان تأکید کرد و گفت: برای توسعه صنعت گردشگری، باید تا حد امکان از سرمایه‌گذار خصوصی حمایت شود، پیگیری خواسته‌ها و نیازهای این سرمایه‌گذاران را نیز در دستور کار قرار داد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام در این دیدار بر لزوم تشکیل جلسات مشترک به منظور بررسی پتانسیل‌های فرهنگی و گردشگری ایوان تاَکید کرد و گفت: این شهرستان با داشتن مناطق بکرطبیعی، مردم مهمانپذیر و آثار تاریخی فرهنگی، می‌تواند بیش از این رشد یافته و در زمینه توسعه صنعت گردشگری سرآمد دیگر شهرهای استان شود.

وی به بیان نقش و اهمیت مناطق نمونه گردشگری این شهرستان پرداخت و افزود: باید با تعامل و همکاری مسئولان شهرستانی و استانی زیرساخت‌های لازم برای توسعه مناطق نمونه گردشگری به‌ویژه در مناطق گردشگری این شهرستان فراهم آوریم.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان