سه شنبه، 08 اسفند 1402| 27 February 2024

آفتاب ایلام -  حجت‌الاسلام الله نور کریمی‌تبار ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ایلام با اشاره به تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی  اظهار داشت: عمل به تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی موجب سربلندی و عزت ایران اسلامی در منطقه و جهان است.

امام جمعه ایلام گفت: راه رسیدن به عزت و حفظ عزت به‌دست آمده در منظقه و جهان با عمل به فرمایش مقام معظم رهبری و حفظ وحدت و برادری و ید واحد بودن ممکن شدنی است.

وی افزود: ولایت‌پذیری و وحدت در ایران موجب آن شده است تا امروز ما در جهان شاهد رسوایی آمریکا و مزدوران وابسته به آمریکا باشیم.

خطیب جمعه ایلام در ادامه به شرایط اقتصادی امروز کشور اشاره و یادآور شد: تحریم و شرایط مرتبت با آن موجب کاهش قدرت خرید مردم و شرایط نامساعد زندگی برای اقشار ضعیف جامعه شده است که جا دارد مسئولان برای این امور چاره‌اندیشی کنند.

کریمی‌تبار اتکا به درآمد‌های نفتی در کشور را یکی از آسیب‌های جدی برای کشور دانست و خاطرنشان کرد: دولت در شرایط تحریمی که ایجاد شده است بودجه خود را از اتکا به فروش نفت خارج کند و بودجه را بر اساس موارد غیراتکایی به نفت ببندد.

وی تلاش دولت برای افزایش قدرت خرید مردم را متذکر شد و گفت: دولت برای افزایش قدرت خرید مردم، رونق تولید، توجه به اقشار آسیب‌پذیر اهتمام بیشتر معمول دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان