شنبه، 12 فروردین 1402| 01 April 2023

آفتاب ایلام |چهار واحد گلخانه در صالح آباد مهران همزمان با دومین روز دهه فجر با حضور استاندار ایلام افتتاح شد.


به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام ،حسن بهرام نیا روز پنجشنبه همزمان با دومین روز از دهه فجر پس از ادای احترام به مقام شهدا در سه راهی جندالله، بازدید از پروژه سیل بند ضلع شرقی امامزاده علی صالح (ع) مهران، سپس ضمن افتتاح چهار واحد گلخانه به مساحت سه هکتار در مهران در جریان تولید این مجتمع قرار گرفت‌.

این گلخانه در سه هکتار با مجموع میزان تولیدات ۹۰۰ تن با ارزش ریالی محصولات تولیدی به مبلغ ۱۳۵ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.


حسن بهرام نیا استاندار ایلام در این آیین ضمن تقدیر از فراهم کردن زمینه های لازم برای ایجاد و احداث این مجتمع گلخانه ای، تصریح کرد: این واحد گلخانه ای در یک کار جهادی در عرض چندین ماه با همت یک جوان به بهره برداری رسیده است که می توان از آن به عنوان یک الگوی موفق الگو برداری کرد.

بازدید از سیل بند افتتاح نیروگاه خورشیدی و اصلاح شبکه برق مهران، افتتاح پروژه ساختمان مرکز جامع سلامت شماره ۲ برکت مهران، افتتاح پروژه زمین چمن مصنوعی مهران، بازدید از میدان نفتی چنگوله، افتتاح سه هکتار گلخانه صالح آباد و شرکت در جلسه شورای اداری و معتمدین از جمله برنامه های سفر یک روزه استاندار ایلام به شهرستان مهران است.

گفتنی است، معاونین استاندار، فلاحی نماینده مردم حوزه شمالی استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل استان، استاندار را در این سفر همراهی می کنند.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان