شنبه، 12 فروردین 1402| 01 April 2023

آفتاب ایلام |معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام گفت: خدمات دولت سیزدهم طی یکسال گذشته در استان قابل دفاع و دامنه این خدمات در دورترین روستاها قابل لمس است.

 
 
به گزارش آفتاب ایلام، محمدسبحان حسنی روز جمعه در دیدار با امام جمعه دهلران با تبریک دهه فجر اظهار داشت: امروز به کوری چشم دشمنان ملت و اسلام چهل و چهارمین سالگرد انقلاب را جشن می گیریم.

وی با بیان اینکه ایام الله دهه فجر ۷۴ پروژه در دهلران بهره برداری و ۶ پروژه کلنگ زنی می شود تاکید کرد: دهلران شهرستان ویژه با هفت هزار کیلومتر وسعت و بعد از مرکز استان دومین شهرستان به لحاظ جمعیت و ۲۲۰ کیلومتر مرز است و باید متناسب با این ظرفیت ها بتوانیم مطلوب از آنها استفاده و در رفع بیکاری تلاش و توسعه بیش از پیش را دهلران شاهد باشیم.

معاون سیاسی استاندار گفت: نماینده مردم در مجلس هم بخوبی پیگیری و به دولت و مدیران کمک می کند و همچنین امام جمعه دهلران هم بخوبی و با دلسوزی پیگیر مسایل شهرستان هستند.

نماینده مجلس هم در این دیدار گفت: ۴۴ سال را علیرغم توطئه های دشمنان پشت سر گذاشتیم و به یاری خدا و رهبری و حضور مردم توطئه ها ناکام ماند.

بهزاد علیزاده به خدمات دولت هم اشاره کرد و افزود: مردم علیرغم برخی مشکلات همچنان پای نظام و انقلاب و ولایت هستند.

وی یادآور شد: دهه فجر فرصتی برای پرداختن به کارنامه دولت و بیان عملکردهاست و در جراحی اقتصادی کارهای اساسی خوبی شده که امیدواریم شاهد رشد اقتصادی باشیم و در جهاد تبیین که مورد تاکید رهبری است مردم را در جریان امور قرار دهیم.

علیزاده گفت: مهمترین مطالبات دهلران ریل و راه آهن است که باید هم از سمت استان و هم دهلران انجام شود.

وی گفت: مرز چیلات نقش و جایگاه ملی دارد در حوزه اقتصادی و جابجایی مسافر نیز موثر و نیاز است گشایش یابد.

نماینده دهلران توجه به راه های شهرستان از سمت دهلران به اندیمشک و مهران را از دیگر مطالبات جدی مردم برشمرد و تاکید کرد: امیدواریم مجموعه تلاش ها منجر به رضایت مندی مردم شود.

امام جمعه دهلران نیز در این دیدار با تبریک دهه فجر گفت: دهه فجر هم جشن انقلاب و جشن خدمت رسانی و بهره برداری از پروژه هاست.

حجت الاسلام سید محسن موسوی با اشاره به ظرفیت های دهلران و وسعت آن افزود: بکارگیری نیروهای بومی یک ضرورت است و مدیران شرکت ها نباید به بومی های بیکار بی مهری کنند و از نماینده مجلس و استاندار خواستاریم به این مهم توجه ویژه کنند.

 انتهای پیام/

 نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان