شنبه، 12 فروردین 1402| 01 April 2023
مدیرکل سیاستگذاری و توسعه سلامت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) :

لزوم توسعه زیرساخت های حوزه بهداشت و درمان استان ایلام

۱۴۰۱/۱۲/۰۳ ۱۸:۱۹ چاپ کدخبر: 19755

آفتاب ایلام |مدیرکل سیاستگذاری و توسعه سلامت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: استان ایلام هرساله میزبان زوار بسیاری از سراسر کشور است و باید جهت توسعه زیرساخت‌ها به‌ویژه در بخش بهداشت و درمان مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام، ودود حیدری مدیرکل سیاستگذاری و توسعه سلامت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در مراسم افتتاحیه بخش آنژیوگرافی بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) گفت: نگاه نظام جمهوری اسلامی به مردم یک نگاه مبنایی و راهبردی است، زیرا اگر مردم نباشند نظام اسلامی محقق نخواهد شد و باید جهت رفاه مردم اقدامات مطلوب ارائه شود.

وی اضافه کرد: اقدامات بسیاری طی ۴۴ سال گذشته برای توسعه کشور و رفع مشکلات مردم انجام‌شده، اما بی‌شک این اقدامات باید افزایش پیدا کند و تلاش شود ضعف‌ها و کاستی‌ها مرتفع گردد.

حیدری با بیان این‌که ستاد اجرایی فرمان امام تلاش کرده خدماتی را در مناطق کم برخوردار ارائه کند گفت: در بحث بهداشت و درمان تلاش شده کمک‌کار مجموعه بهداشت و درمان باشیم و خوشبختانه در این حوزه اقداماتی مطلوبی انجام‌شده است.

 وی با اشاره به افتتاح بخش آنژیوگرافی در بیمارستان شهید مصطفی خمینی شهر ایلام گفت: باید تلاش شود بخش جراحی قلب نیز که یکی از مطالبات مردم این منطقه است هرچه سریع‌تر راه‌اندازی شود و قطعاً پیگیر تحقق این مهم خواهیم بود.

حیدری اضافه کرد: طی روزهای آینده بیمارستان صحرایی برای رفع مشکلات درمانی توسط ستاد اجرایی در هلیلان مستقر می‌شود.

این مسئول همچنین اظهار داشت: استان ایلام هرساله میزبان زوار بسیاری از سراسر کشور است و باید در حوزه زیرساخت‌های مختلف به‌ویژه در بخش بهداشت و درمان مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان