شنبه، 12 فروردین 1402| 01 April 2023
 مدیر منطقه ایلام خبر داد؛

آمادگی ۵۸ جایگاه عرضه سوخت ایلام جهت خدمت رسانی به مسافران نوروزی

۱۴۰۱/۱۲/۲۲ ۰۹:۳۴ چاپ کدخبر: 19831

آفتاب ایلام |مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از آمادگی ۵۸ جایگاه عرضه بنزین و سی ان جی جهت خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی در استان خبر داد.


  

به گزارش آفتاب ایلام؛ علی اصغر چاغروندی با اعلام این خبر اظهار داشت: همچون سال های گذشته این منطقه ضمن تشکیل گروه های بازرسی گلگشت نوروزی جهت بازدید از وضعیت جایگاهها، آماده ارئه خدمات مطلوب به هموطنان و مسافران نوروزی است و کارکنان، صنف جایگاه‌داران و ناوگان حمل ‌‎و نقل فرآورده‌های نفتی منطقه تلاش خواهند کرد همه روزه و به صورت شبانه روزی به ویژه در ایام نوروز خدمتی مطلوب برای مسافران فراهم کنند.

وی با تاکید بر اینکه بازدید جایگاه‌های عرضه سوخت طبق رویه سال‌های گذشته انجام می‌شود، افزود: علاوه بر بازدیدهای استانی، گروه‌های نظارتی عملیاتی از ستاد تهران نیز در طول تعطیلات نوروزی از جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی استان بازدید و عملکرد منطقه را بررسی خواهند کرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام ضمن تشکر از مالکان و متصدیان جایگاه‌ها اظهار کرد: منطقه ایلام با دارا بودن ۴۹ جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز و ۲۴ نقطه عرضه سی ان جی آمادگی خدمت‌رسانی به مهمانان نوروزی را دارد که موقعیت مکانی و اطلاعات این جایگاه‌ها در اپلیکیشن پمپ بنزین یاب (سامانه باک) بارگذاری شده است.

وی در پایان ضمن اشاره به استفاده از کارت سوخت شخصی در هنگام سوختگیری در جایگاه‌های عرضه سوخت تصریح کرد: هموطنان گرامی در صورت جاماندن کارت سوخت در جایگاه برای اطلاع از وضعیت کارت به نشانی اینترنتی https://scs.niopdc.irمراجعه و یا با سامانه یکپارچه ارتباط با مشتریان ۰۹۶۲۷ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان