شنبه، 01 مهر 1402| 23 September 2023

آفتاب ایلام |معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با بیان اینکه در ایام اربعین بازرسی و نظارت‌ها بر توزیع آرد تشدید می‌شود،گفت: ۸۵۰ تن آرد برای مواکب و نانوایی‌های سیار مهران تامین شده است.

به گزارش آفتاب ایلام، شهریار عباسی در نشست شورای آرد و نان استان که در شهرستان مهران برگزار شد،اظهار داشت:۸۵۰ تن آرد برای مواکب و نانوایی‌های سیار مهران تامین که از این میزان ۶۰۰ تن توسط غله استان و مابقی توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات تهیه شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام افزود: آرد در نظر گرفته برای پخت نان توسط نانوایی‌ها سیار ارتش، سپاه و رزمندگان و حرم رضوی و .....توزیع می شود.

عباسی با تاکید بر افزایش نظارت و بازرسی‌ها در ایام اربعین توسط تعزیرات، جهاد کشاورزی، سازمان صمت، غله و دیگر دستگاه‌های متولی گفت: بازرسی و نظارت‌ها بر توزیع آرد در ایام اربعین تشدید می‌شود تا شاهد کمترین انحراف در چرخه توزیع آرد باشیم.

معاون استاندار ایلام در خصوص تامین آرد نانوایی‌های شهر مهران و نانوایی های در مسیر تردد زوار نیز یادآور شد: باید سهمیه آرد نانوایی‌هایی نظیر شباب، مهدی آباد ایلام، گلان، هفت چشمه، چوار و ایوان و .....که در مسیر تردد زوار هستند افزایش یابد تا این نانوایی بتواند مدت زمان بیشتری پخت نان داشته باشند.

وی اضافه کرد: نانوایی‌های که در مسیر تردد زوار هستند و آرد مازاد دریافت می کنند باید ساعت پخت آن دوبرابر و دو شیفت فعالیت کنند.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان