جمعه، 04 خرداد 1403| 24 May 2024

آفتاب ایلام |مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از خدمات رسانی به بیش از ۵۷ هزار زائر تاکنون توسط این جمعیت در شهر مرزی مهران خبر داد.به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام ، «غلامرضا علیمحمدی» روز دوشنبه با بیان اینکه خدمات دهی این‌ افراد در زمینه های درمانی بوده است،اظهار داشت: ۲۱ هزار و ۲۶۰ نفر از این تعداد از خدمات درمان سرپایی، سه هزار نفر بستری موقت در درمانگاه هلال احمر در مرز مهران و ۳۲هزار و ۶۰۰ نفر نیز از خدمات رایگان تست قند خون و فشار خون این جمعیت برخوردار شده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: همچنین در این بازه ی زمانی تعداد حوادث امدادرسانی شده زائران توسط این جمعیت ۳۵ مورد بوده است.

علیمحمدی، با اشاره به مجموعه یک هزار و ۱۰۰متری این جمعیت که طی ۲ ماه در مرز راه اندازی شده افزود:خدمات درمانی این جمعیت به زائران حسینی در مرز مهران از طریق مجموعه ارائه داده می شود.
وی با اشاره به استقرار دو فروند بالگرد امداد هوایی مستقر در مهران گفت:به منظور تسریع در روند امداد رسانی در مهران این دو فروند بالگرد امداد هوایی مستقرشده تا در صورت بروز حوادث جاده ای روند انتقال مصدومان در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر ایلام در ادامه با اشاره به اینکه در اربعین امسال ۳۰پایگاه امداد و نجات جاده ای با فاصله ۱۰ کیلومتری در محورهای منتهی به مرز مهران ایجاد شده افزود: همچنین تیم های واکنش سریع در مهران نیز مستقر و در حال خدمت رسانی به زائران حسینی هستند.

وی در پایان گفت:خدمات رسانی امدادگران این جمعیت به زائران تا زمان بازگشت آنها از عتبات عالیات استمرار خواهد داشت.


انتهای پیام/180/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان