چهارشنبه، 30 خرداد 1403| 19 June 2024

آفتاب ایلام |مدیرکل بنیاد مسکن استان ایلام گفت: طی دو سال اخیر در استان از محل اعتبارات حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) ۱۹ واحد مسکونی ساخته شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام ،حبیب‌الله محبی روز سه‌شنبه با بیان اینکه طی ۲ سال گذشته ۱۹ واحد مسکونی از محل اعتبارات حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) ساخته شد ،اظهار داشت: همچنین در این مدت مجموع کمک خیرین به حساب ۱۰۰ امام (ره) در استان ایلام ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بوده است.
مدیر کل بنیاد مسکن ایلام گفت: مصالح ساختمانی به ارزش ۲۴ میلیارد ریال برای تعمیر و تکمیل واحدهای مسکن محرومان استان نیز در این مدت تحویل داده شد.
وی افزود: همچنین ۸۰ میلیارد ریال نیز به ۱۹۹ خانوار جامعه هدف برای تامین مسکن پرداخت شده است.

وی با تاکید بر اینکه بنیاد مسکن در راستای عمران و آبادانی روستاها با ارائه خدمات گوناگون گام‌های بلندی برداشته است،خاطر نشان کرد: این اقدامات شبانه‌روزی بر بازگشت معکوس مردم از شهرها به روستاها نقش و تاثیر بسزایی داشته است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان ایلام با بیان اینکه طی ۲ سال گذشته ۱۹ واحد مسکونی در سطح استان از محل اعتبارات حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) ساخته شده است، افزود: زمین اهدایی به حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) نیز به میزان یک هزار و ۱۷۶ مترمربع می باشد.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان