جمعه، 04 خرداد 1403| 24 May 2024

آفتاب ایلام |فرماندار شهرستان چوار گفت: یکی از نیازهای ضروری این شهرستان پس از تأسیس، افتتاح دفتر پلیس+۱۰ بود که با پیگیری‌های انجام شده و ورود بخش خصوصی این مهم راه اندازی شد.

به گزارش آفتاب ایلام؛ ابراهیم یعقوبی ظهر چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از مشکلات بزرگی که در طی سال‌های گذشته مردم چوار با آن مواجه بودند و باید برای انجام امورات خود به مرکز شهر ایلام مراجعه می‌کردند، عدم استقرار دفتر پلیس+۱۰ در چوار بود‌.

وی افزود: افتتاح این مرکز از امروز باعث تسهیل در امور مردم شهرستان به ویژه روستاییان خواهد شد و امید است دیگر مراکز مورد نیاز به زودی در این شهرستان مستقر شوند.

فرماندار چوار بیان داشت: تعویض انواع گواهینامه‌های رانندگی‌، صدور انواع گواهینامه‌های المثنی رانندگی‌، امورات مربوط به خدمات وظیفه عمومی همچنین امورات مربوط به تعویض کارت‌های پایان خدمت در این دفتر انجام می‌شود‌.

یعقوبی عنوان کرد: همچنین امورات مربوط به صدور گذرنامه و پاسپورت‌، امورات مربوط به دریافت کارت سوخت انواع موتور‌سیکلت و خودروهای سبک و سنگین همچنین اخذ خلافی انواع خودروها‌ی سواری و کامیون‌ها از دیگر خدمات این دفتر خواهد بود.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان