شنبه، 01 مهر 1402| 23 September 2023

آفتاب ایلام |نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: دشمنان طی ۴۵ سال اخیر با برنامه ریزی و هزینه های میلیاردی علیه امنیت کشور ما اقدام کرده اند اما راه به جایی نبرده اند


به گزارش آفتاب ایلام ،حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) شهر ایلام ضمن تسلیت سالروز رحلت رسول اکرم (ص) و ایام شهادت امام حسن مجتبی (ع) و ثامن الحجج( ع) اظهار داشت: دشمنان اسلام در طول تاریخ در صدد خاموش کردن نور امامت بوده اندکه با واقع ی کربلا فضای تبلیغی گمراه کننده آنها برملا و فصل بیداری ملت اسلام ایجاد شد.

امام جمعه ایلام با بیان اینکه رسول اکرم(ص) برترین مدیر انسانی در جهان است،ادامه داد: حضرت محمد (ص) به خوبی توانست اسلام را در کوتاه ترین مدت به عنوان یک تمدن در دنیا نمایان کند.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار با اشاره به همایش بزرگ پیاده روی اربعین امسال تصریح کرد: با وجود تلاش ها و تبلیغات گسترده جهت عدم حضور مردم در این همایش عظیم ،این کنگره با شکوه تر برگزار شد که این مهم نفوذ اسلام در دنیا را می رساند.

وی در بخش دیگر سخنان خود به فتنه گری آمریکا اشاره کرد و گفت: یک زمان آمریکا تصمیم می‌گرفت دولتی را سرنگون و دولت دیگر را جایگزین آن کند که امروز بر خلاف آن مشاهده می شود نمونه آن ورود به کشور سوریه بود که نقشه های تغییر حکومت آن توسط آمریکا بی نتیجه ماند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن در حال حاضر به جنگ ترکیبی پر هزینه به دلیل ضعف در اعمال نفوذ در کشور های اقدام کرده است،خاطر نشان کرد:شکست در سوریه و عراق و فرار از افغانستان نشان از این دارد که دشمن ضعیف تر از گذشته شده و این هزینه ها نیز راه به جایی نبرده است.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار به رجز خوانی منافقین اشاره کرد و گفت:این گروهک به عنوان قوی ترین حزب مسلح ،۱۷ هزار از هموطنان ما را ترور کرده و با ذلت از کشور فرار کردند و در آلبانی به دنبال پناهگاه می گردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اغتشاشات سال گذشته، افزود: دشمن با پول دادن به مزد بگیران خود علیه جمهوری اسلامی تبلیغات گسترده ای جهت فریب جوانان طراحی کردند که با هوشیاری مردم و جوانان این سرزمین این فتنه ی آنها نیز خنثی شد.

وی با بیان اینکه با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب و استقامت مردم این نقشه ها بی نتیجه ماند ،گفت: دشمنان توان رویارویی با نیروهای جان بر کف جمهوری اسلامی ایران را ندارند و تنها رجز خوانی می کنند.


انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان